Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiságyat mikor állítottátok...

A kiságyat mikor állítottátok teljesen össze?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy mikor húztátok fel rá a lepedőt, tettétek fel a baldachint, fejvédőt, stb. Most 37+4 vagyok, jelenleg semmi jele, hogy a Manóka korábban akarna kibújni.
2009. szept. 15. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 36hetesen már készen voltam ilyen ügyben.
2009. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mivan akkor, ha 41 hetesen szülök, akkor hetekig porosodik minden...
2009. szept. 15. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:

En 36 hetes voltam mikor atrendeytuk a szobankat,mert en attol feltem h barmeluik percben szaladni kell...Elkeszitettem mindent pont ugy ahogy en szerettem volna.

De hiaba a pocoaklakom nem akart kibujni...ugyhogy 40+2 -re meginditottak.

2009. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi a kiságyat kb 32 hetesen összeállítottuk, az ágyneműt kimostuk és becsomagolva beletettem a kiságyba. Majd apuci kicsomagolja mielőtt hazajövünk
2009. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37 hetesen, és letakartam egy pléddel.
2009. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi készíttetjük a kiságyat(és a babaszoba összes tartozékát:D), az ágyneműt,baldachint,rácsvédőt bele én varrom,de nem sietek vele,mert majd csak fél éves korában teszem át a nagyobb ágyikóba:)Addig baba-mama ágyunk lesz az már kész,van benne minden,de még elraktam egy vákumos vagy milyen tárolóba,hogy ne porosodjon,ugyanis a kisaszsony csak 15 hét múlva érkezik:)ÉN úgy gondolom elég lesz összerakni azt is a 37.héten...már megbeszéltük,hogy előbb nem bújik ki=)
2009. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38+6 vagyok, a párom pont most festi. Ha megszárad, kiszellőzik és akkor... :)
2009. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én előkészítek mindent, aztán amíg a kórházban leszünk, Apa és a Család átmos, vasal -befejez mindent :)
2009. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Isten ments, hogy Apának vasalót adjon valaki a kezébe. :)

Hát lehet, hogy akkor lassan összeállítom én is és letakarom valamivel.

2009. szept. 15. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia. Összeállítani a hétvégén állítottuk teljesen fel, de az ágyneműt csak akkor fogom ráhúzni és betenni mikor hazajöttünk, az kb 2 perc. Nekünk baldachin nem lesz.

Sok boldogságot és könnyű szülést majd!

37 hetes kismami

2009. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!