Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Megemeltem véletlenül a...

SOS! Megemeltem véletlenül a 18 kilós lányomat. Ha baj van azt egyszerre érezném?

Figyelt kérdés
Ha nem kapom el akkor leesett volna az ágyról. Nagyon nehéz, már nagylány. 4 éves. Lehet baj? Meghúztam a pocakom és nagy volt a súly. Megemeltem a teljes gyereket. Ennyit tudtommal nem szabadna hirtelen emelni. Ugye nem lesz baj? Nem vérzek. Jóslóim vannak de az eddig is volt. 32 hetes vagyok. Most alszik a pocaklakó, nem mozog. Lassan már felfog kelni talán. Mit csináljak? Lehet baj?
2013. márc. 15. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyák olyan erősek tudnak lenni amikor gyereket nevelnek,akár "szenet hordani" is elmehetnének. A terhet apránként szoktad meg és látod csak akkor tűnik fel amikor hirtelen megemeled. Gondolom a gyerekkel még be szoktál vásárolni és ha lift nélküli házban laksz akkor egy szuszra felviszel mindent. Nem hiszem,hogy bajod lenne a gyerek hirtelen megemelésétől,hiszen a korábbi időszakokban biztosan megerősödtél. Azért vigyázz magadra mert ha ezt alacsony vérnyomás is követi akkor rosszabbul érezheted magad.
2013. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden terhességem alatt emeltem a kisebb gyerekeimet, most is rendszeresen meg kell emelnem a 12 és a 16 kilósat is (autóba be-ki, kádba be-ki), sosem volt gond ebből. Sőt, a nagybevásárlást is mindig egyedül intézem, és tizen-kilókat teszek az autóba + hozok be a házba. Egy egészséges terhesség alatt nincs gond ebből!
2013. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de elkezdett görcsölni a derekam alja. Kezdek aggódni. Egyébként veszélyeztetett vagyok.
2013. márc. 15. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Elmúlt a görcs? Miért vagy veszélyeztetett?
2013. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, már jobban. Persze rásegít a sok magnézium. Még mindig keményen jóslózom, de azért remélem még pár hetet egyben maradunk. Azért vagyok veszélyeztetett, mert a 23. hét óta nyílik a méhszáj.
2013. márc. 17. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!