Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát aki megtartotta vagy...

3. babát aki megtartotta vagy elvetette, miért döntött úgy ahogy?

Figyelt kérdés
Okaimat nem sorolnám, kérlek osszátok meg velem! Nagyon úgy vagyok hogy nem tartom meg, pedig meg fog szakadni a szívem érte!
2013. márc. 16. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Én most várom a 3. babát, de még csak 7 hetes leszek.

Eszembe sem jutott elvetetni, ha jönni akar, akkor szeretettel várjuk. Megoldjuk majd a problémákat.

2013. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi nem terveztünk több gyereket, már van két lányunk. De spirál mellett megfogant a harmadik baba. Elvetetni semmiképp nem vetettem volna, viszont örökbe akartuk adni. De hál isten meggondoltuk magunkat:) Lassan már szülök!

Ha gondolod beszélgethetnénk, nagyon érdekel, miért nem akarod megtartani a babát.

2013. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is vacilláltam, mert védekezés mellett fogant a 3., és nem akartunk több babát. Most vagyok 8 hetes, és megtartjuk. Megoldjuk, ahogy eddig is mindent. Ismerve magam, súlyos letargiába estem volna abortusz után, azt meg inkább megspórolnám, hiszen a gyerekeknek épeszű anyuka kell.
2013. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megtartottuk a harmadikat, a negyediket, az ötödiket és a hatodikat is! :-) Hogy miért? Mert szerettük volna őket, és mert képtelenek lennénk elvetetni egy babát!
2013. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi akartunk 3. babát aztán 11 hetesen uh n(bevérzés miatt lett csinálva )kiderül hogy ikrek így 4 en gyerek lesz.Nagyon félünk hogy birozunk meg anyagilag,de elvetetni semmi képen nem soha se!!
2013. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor benn feküdtem kórházban,mert elhalt a terhességem, a mellettem fekvő nő a 3. terhességét szakítatta meg az 5. héten.Ő azért,mert a második gyereke betegen született, 8 éves a kissrác és a 10.(azt hiszem ezt mondta) műtétje lenne akkor, amikor anyuka nagypocakos lett volna.Nem merték megtartani,azt sem tudják mennyi műtéte lesz még a fiának:(


(Őszintén én megértettem az anyukát,nem volt neki könnyű,de egy egészséges és egy beteg gyerek mellett nem volt már a harmadikhoz is ereje)

2013. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint a második. Azóta megszületett már a harmadik és nagyon szeretjük mindannyian. Sok minden nehezebb persze (főleg a logisztika meg főleg hogy kicsi még viszonylag mind 3 ) egyszerre menni velük valahova pl. főleg időre , mindenből 3szor annyi kell stb. de nem sose lennék képes rá hogy elvetessem bármelyiket is, így a nagyobbakra nézve mindig eszembe jutott volna (ha elvetetem) hogy lenne még egy belőlük, nem bírtam volna ezt.
2013. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szsuzs ***** válasza:
egész életedben bánnád. ne csináld, add inkább ürükbe, ha mód van rá.
2013. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!