Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Használhatok szőrtelenítőkrémet a bikinivonalra?

Figyelt kérdés

A terhesség előtt azt használtam (Veet), de amióta terhes vagyok, nem mertem. Próbáltam a borotvát, de attól meg úgy kipattogok, hogy borzalom. A hideggyantát is próbáltam, azt se nagyon bírja a bőröm.

Lassan jön a strand-szezon és kéne valami megoldást találnom. Ti hogy oldjátok ezt meg?


2008. jún. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak,nyugodtan használd,akár végig is!
2008. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezen! Én is szenvedek miatta. Én borotva párti voltam, de már nem látok oda a poci miatt. :) A szőrtelenítő krémet is kipróbáltam már, nem használt, úgyhogy rászántam magam, vettem egy női elektromos intim borotvát. Hihetetlen jó dolog, sec-perc alatt simára borotválom magam (persze tükör előtt) :)
2008. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet használni! :)

Az viszont meggondolandó hogy kismamaként strandra menj, igaz ha nem mész vízbe nincs gond.

2008. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha birod a gyantát, akkor a fazon gyantát is kiprobálhatod, igaz kicsit fáj, de az erdemény 3-4 hétig tartós.
2008. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Sajnos a gyantát nemigen bírja a bőröm, tudom az lenne a legjobb, legtartósabb megoldás, dehát sajna nem megy.

Akkor maradok a szőrtelenítőkrémnél.

Strand alatt meg csak a Balatont értem, medencébe nem szívesen mennék, félnék a fertőzésektől. Bár a terhességem előtt soha, semmiféle fertőzést nem kaptam el, akármilyen strandon, vagy termálvízben fürödhettem, de azért most inkább nem kockáztatok.

2008. jún. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!