Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsivel több mint egy órával...

Xtina22 kérdése:

Kicsivel több mint egy órával ezelőtt elmentem pisilni. Végeztem. Utána egyből éreztem h folyik ki belőlem valami. Bugyim és egy kicsit a nadrágom is olyan lett. Szivárogna a magzatvíz vagy csak folyás lett volna?

Figyelt kérdés

Már egy órája beraktam egy tisztasági betétet de szerintem nem ázott át annyira h ez magzatvíz legyen de nem vagyok benne biztos. Mennyire kell vizesnek lennie h biztos h magzatvízszívárgás legyen? És ha tényleg az akkor a kórházba mit csinálnának? Ha szívárog akkor jelentheti azt h nem soká szülök? Nyilaló érzést érzek a hüvelyembe,hasamaljába.

36hkm


2013. márc. 18. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nyilallást érzel és lehet hogy szivárog, akkor valószínűleg magzatvíz lesz! Próbálj ki egy új tisztaságit, előtte esetleg zuhanyozz le meleg vízzel, hátha a nyilallás is múlik... Ha a tiszta betét is vizes lesz én bemennék a helyedben a kórházba! Főleg ha görcsölgetni is elkezdeszz!
2013. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet(ett) a nyák is, magzatvíz is szivároghat,hiszen szivárgásnál éppen csak csöpög (ha elfolyik az más, olyankor minden átázik), lehet indul a szülés, lehet csak készülődik. Így látatlanban sosem lehet biztos az ember. Ha van dokid, szülésznőd, hívd fel, kérdezd meg. Az a biztos.

Egyébként hülye krdés, de ilyen édeskés illata van annak, ami folydogál? A magzatvíz ugyanis édes illatú. Elég jellegzetesen.

2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták (szülésznő), h terítsek magam alá egy fehér lepedőt és feküdjek hanyatt. Ha fél óra múlva van alattam egy kisebb tócsa, az a magzatvíz. Próbáld ki.
2013. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Szia.

Nekem már kb egy hónapja van ez,hogy pisi után mindig folyik valami.Még az elején kicsit meg is ijedtem,hogy csak nem a m.víz,de nem.Ha nem érzed folyamatosan a szivárgást,akkor valószínű,hogy csak vizelet csepegésed van,ilyen idős terhességnél már bőven vannak vizelet tartási problémák!!De ha nem vagy benne biztos,akkor tegyél be egy zsepit,és nézd meg 20-30 perc múlva.Ha át van ázva,akkor lehet,hogy m.víz.Nyilalló érzést a hüvelyemben én már lassan 2 hónapja érzek,hol jobban,hol kevésbé,és a hasam alja is szokott fájni,húzódni.De ha bizonytalan vagy,akkor inkább menj be feleslegesen a kórházba és nézesd meg magad.


32+6 hkm

2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a másik ami még jellemző a magzatvízre hogy olyan sikamlós csuszamlós érzés ha kifolyik, a vizelet ellentétben nem ilyen érzés.
2013. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kipróbálom amiket mondtatok. Remélem nem m.víz! Most az idegesít h olyat érzek gyengén mintha megakarna jönni és kemény a hasam. :/ :(
2013. márc. 18. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok, azért javasoltam a zuhanyt, mert ott kicsit megnyugszol a meleg víz alatt, és ha csak jósló vagy másfajta fájások (nem szülési) akkor elvileg el kéne múlniuk! Ha ettől sem múlik esetleg rendszeressé válik akkor tényleg menj a kórházba!
2013. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Történt azóta valami?
2013. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha magzatvíz, akkor se ess pánikba. Irány a kórház, valószínűleg szülni fogsz. Kicsit korábban, de 36 hetesen már nem számít koraszülöttnek a baba.

Nekem 34. hétre született, és makk egészséges, bár ő koraszülöttnek számított.

2013. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj majd,hogy mi van veled :)
2013. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!