Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor foganhatott a kis...

Mikor foganhatott a kis babám? Hogyan tudom kiszámolni?

Figyelt kérdés
November 21-én azt írták az uh-ra, hogy Grav.s. 5 hét. De menzeszből nem tudták nézni, mert aszerint 10 hetes terhesség lett volna, mert nekem nagyon hosszúak voltak a ciklusaim. Ha 5 hetest írt nov. 21-én akkor mikor lehetett a fogantatás? És még egy kérdés. Fogantatás = amikor találkozik a petesejt a spermával?
2013. márc. 19. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
11.21.? azóta már voltál csomó UH-on akkor, számold vissza valamelyik közelebbiből, de amúgy napra pontosan sosem fogod megtudni:) mármint, hacsak nem egyszer voltatok együtt, bár a fogantatás akkor sem tuti, hiszen X nap kell a beágyazódáshoz.
2013. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fogantatás az amikor a sperma találkozik a petesejttel. ezt csak kb-re tudná mindenki. még akkor is ha 1x voltatok együtt, akkor is csúszhat 1-3 napot is, mert a spermák bennünk még 3 napot is élnek akár.


teljesen mindegy mikor fogant. a kiirt dátum csak azért kell, ha nem fejlödik a bab, vissza fejlödik, vagy nehezen fejlödik akkor legyen támmpont hogy mekkorának is kellene lennie.

A kiirt dátumra a babák 3% születik csak. +-2 hét teljesen normális.

nekem második lányom született pont a kiirt napon.

2013. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha visszaszámolom, akkor 5 héttől vagy 3 héttől? Mert állítólag ilyenkor csak a terhesség 5 hetes és a magzat kb. 3, mert a menstruációt is beleszámítják. De a fogantatás nem egyenlő a beágyazódással. Már megfogant állapotban ágyazódik be. Nem?
2013. márc. 19. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem baromira túlbonyolítod, feleslegesen:) hacsak nem tudod, ki az apuka:))


egy példa. ha 5 hetes, akkor 11.21.-ből számolj vissza 5 hetet, ennyi idős a terhességed, szerintük ezek alapján december elején foganhatott. ez a valószínű, mivel hatalmas különbség van egy vizsgálat során az 5 és a 10 hetes terhesség között. ha a továbbiakban se korrigáltak olyan sokat az eredeti kiírt időponton, akkor meg pláne.

2013. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, ők úgy számolták, hogy az utolsó mensesnek 10.27 körül vették, tehát rá két hétre. a papír alapján.
2013. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy nézem, hogy október legvége vagy közepe. Attól függ, hogy az 5 hetes terhességben a baba 5 hetes vagy 3.
2013. márc. 19. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy azt mondta, 5 hetes vagy, 3 héttel korábban volt a fogantatás (amikor a két sejt találkozott, azaz, amikor együtt voltatok).
2013. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg október 31-én lehetett a "nagy esemény" (nekem meg aznap volt az utolsó mensim)!
2013. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt is ki tudod számolni

2013. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!