Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ha még nem...

Juagi kérdése:

Terhesség alatt ha még nem töltöttem be a 12. hetet és izgalmi állapotba kerülünk, attól lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap teljesen "felizgulva" ébredtem. :) Járt már valaki hasonló cipőben?

2013. márc. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vérzés, orvosi tiltás, akkor nem csak izgalmi állapotba szabad kerülni, hanem fel is lehet oldani azt a feszültséget! ;) :))
2013. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, az elején sokan nem is tudják, hogy babásak és élik a mindennapi életüket. Ha orvosi tilalom nincs akkor semmi gond. Bár ezt a részét az orvos sem tudja megtiltani, ez csak jön.
2013. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a 7. és 8. hétben nem szabadott szexelnünk. De gondolom, hogy minden doki más.

Szerintem is nyugodtan lehettek együtt, csak aztán ne túl durván! ;)

2013. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én most vagyok 11.hetes. Nincs vérzés meg ilyesmi.

Csak úgy jött magától,nem én irányítottam. :)

2013. márc. 19. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tiltott el, akkor nem csak az izgalmi állapot, hanem maga a szex is megengedett!
2013. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk az izgalmi allapot es a feloldozas is minden nap megvan:) Nekunk azt mondta a doki,hogy meg jo is mert attol javul a verkeringes es tobb oxigen jut a babanak!! Amennyiben nem tiltotta orvos akkor szabad.Nalunk meg annyi,hogy ovatosak vagyunk nem olyan hevesek es viccesen hangzik de ovszert hasznalunk mert ilyenkor a nok vedlme meggyengul es hajlamosabbak vagyunk a fertozeseket elkapni.
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!