Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességben már...

5 hetes terhességben már látható szívműködés?

Figyelt kérdés

Nem tudták a menstruációmból kiszámolni a heteket, mert az alapján 10 hetesnek kellett volna lennem, viszont az első uh-os papírra ezt írták: Grav.s. 5 hét, GS: 0,57, Jó szívműködés

Szeptember 14-én volt meg az utolsóm első napja és november 21-én csinálta ezt az 5 hetes uh-ot. Ha ebből leszámolunk 2 hetet, amit ugye ilyenkor rátesznek, akkor 3 hetes babának hogy lehet szívműködése? Vagy ténylegesen 5 hetes volt a magzat? Akinek van 5-8 hetes uh-os mérete, légyszí írja le, hogy össze tudjam hasonlítani. köszi


2013. márc. 20. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A heteket sosem vonják, amit ráírnak, az annak felel meg, szóval nem számolnak így.

Ettől függetlenül szerintem sem igazán van szívhang 5 hetesen, inkább 6. héten.

2013. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5 hetesen szerintem csodaszámba menne a szívhang. A legtöbb esetben 7 hetesen látszik szívhang. Ezt a két hetet pluszba is lehet számolni, ugye úgy mondják, hogy plusz, mínusz 2 hét. Tehát 7 hetes is lehet az a baba:) Ez már magyarázná a szívhangot.
2013. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól van szívhang.
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 6 héten volt 4mm,a 7 héten 9mm és a 8 héten 13 mm.Most vagyok 9.hétben!
2013. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 5+2 napos terhesen voltam az első ultrahangon. Már látható volt az emrio, és az is ahogy pulzál a kis szíve. Szívhangot ugyan nem hallgatott az orvos, de valóban lehetett látni a pulzálást. CRL:2,2mm volt ekkor.


32hkm

2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Szeptember 14-én volt meg az utolsóm első napja"


akkor 6 hónapos terhes vagy (remélem). miért jutott ewz eszedbe épp most...?

2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok

óh, remélem nem nyúltam bele valamibe. ha igen, akkor bocsánatot kérek, kérlek ne haragudj

2013. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nekem 7+5-nél volt szívhang, és 9-10 mm közötti a két baba. de szerintem hasonlót már kérdeztél, miért ide írogatsz ahelyett, hogy kommunikálnál az orvosoddal? ha ennyi ideje kimaradt a mensesed, akkor meg ők is csak tippelnek.
2013. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szívhangot hallottunk ekkor, hanem szívműködést látott. Mindenhol azt olvasni, hogy ha 5 hetes terhességet állapítanak meg, akkor a pici még csak 3 hetes körüli. Nem vagyok terhes most. Csak picinek találom ezt a petezsák méretet. Többen írták, hogy 8-10 mm-es volt nekik ekkor, nekem meg 5,7 mm.
2013. márc. 20. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten volt hallható az embrió szívműködése.
2013. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!