Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes vagyok még, de állandó...

4 hetes vagyok még, de állandó enyhe, de mensire emlékeztető görcseim vannak, ez nem jelent bajt, ugye?

Figyelt kérdés
Magasan van a hőm, teljesen száraz vagyok, mensinek nyoma sincs, négy tesztem is egyértelmű pozitív lett. Minden a mensi ellen szól, mégis aggódom. Ezek az enyhe görcsök nem jelentenek bajt, ugye? Nem fog megjönni?
2013. márc. 20. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A "mindjárt megjön" érzés azt jelzi, hogy dolgozik a méhed. Nyugodj meg. Boldog babavárást és gratulálok :)
2013. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5,5 hetes vagyok és már az elejétől 1-1 perce erős mensi szerű görcseim vannak, de eddig minden rendben. Kedden megyek dokihoz remélem ő is így látja majd, hogy minden rendben. Volt már vetélésem és akkor nyilalló, szúró érzéseim voltak, vetélés előtt egy nappal egy hatalmas nyilallás. Na szerintem ezek a nem jó jelek, de a mensi szerű görcsökkel nincs baj.
2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent bajt!
2013. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors megnyugtatást! Nem, semmi hirtelen nyilaló fájdalom, csak ez az ismerős érzés, a derekamban és picit a hasam alján, tisztára mint mensi előtt néhány órával... valahogy nekem összeegyeztethetetlennek tűnt. :) de akkor ezek szerint normális, és "neve" is van, "mindjárt megjön érzés" :))) Köszi szépen és mindenkinek boldog babavárást! :)
2013. márc. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!