Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti köhögéses...

Terhesség alatti köhögéses megfázásra mi a legjobb, leghatékonyabb gyógymód?

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdtem köhögni, elég csúnyán mélyről jövő száraz, ugatós köhögés... Dokihoz hiába megyek, ő nem szokott alternatívákat sorolni, csak a szokásos... sok folyadék, ha láz van, akkor aszpirint, vagy algopirint, max. Sinupret drazsé... Nos lázam nincs, szedem 2 napja a Sinupret forte-t, de nem változik semmi... Most még valszeg az időjárástól fejfájásom is lett... Valami hatékonyat szeretnék, mert közben még kicsi lányom is velem van, nem szeretném ha elkapna valamit (20 hós)...még sosem volt beteg...

#köhögés #homeopátia köhögésre #homeopátia náthára
2013. márc. 21. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Stodal szirup ez homeopátiás ezt nyugodtan lehet szedni illetve hársfatea. Nekem ez hatott 3 hétig voltam megfázva és köhögtem terhesen tavaly télen. Jobbulást!7 hós kisfiú anyukája
2013. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A terhességem elején megfázásra nekem kakukkfű teát ajánlott az orvos. Az íze borzalmas, de 2 nap után elmúlt a köhögés.
2013. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az Izlandi zuzmót javasolta a doki, jobbulást :)!
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én forró teát iszom és facsarok bele citromot és mézet eszek ami házi egy ismerőstől veszem.

Nekem sokat segít.

2013. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mézes tea, C-vitamin, köhögésre pedig Elixirium Thymi (szedhető terhesen).
2013. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, próbálom nem mind egyszerre kipróbálni :-) A tea persze az alap, csak nem szabad forrón beletenni a citromot meg a mézet, mert akkor a hasznos hatóanyagok kimennek belőle. A köhögésre most próbálom az Izmla cassis szopogatós tablettát szopogatok (nagyon finom,feketeribizlis ízű, izlandi moha kivonat) meg Sinupret forte-t folytatom... Egyenlőre csak jobban benáthásodtam, de kicsit kevesebbet köhögök...
2013. márc. 22. 13:39
 8/8 A kérdező kommentje:
elírtam... Isla cassis
2013. márc. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!