Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fokos vízben lehet...

Hány fokos vízben lehet terhesen fürödni?

Figyelt kérdés
Hétvégén wellnesselni mennénk, hány fokos víz ami nem árt!?
2013. márc. 21. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Leginkább shány fokosba én nem kockáztatnám a fetőzést.
2013. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
én az első terhességemmel is fürödtem 9 hónapig és most is a 2.al is fürdök. Langyos vízbe fürdök mindig. Teszel bele egy kis fürdő sót és tök jó :D belet teszed a kezed és langyos legyen. :D Az nem árt. Sőt még jót is tesz, mozogsz egy kicsit :D
2013. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad terhesen fürdeni... pláne nem termálvízben.
2013. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az uszodák melegvize, biztosan nem olyan hőmérsékletű, ami árthatna a babának. A thermál fürdőt kifejezetten nem ajánlják terhesség alatt, nem is annyira a hőmérséklete, mint a víz összetétele miatt. A masszázzsal is érdemes ilyenkor óvatosan bánni. Az uszodáról általában a klóros víz, és a fertőzés veszélye miatt szokták lebeszélni a kismamákat. Szóval lehet, hogy az igazi wellnessz programok egy részéről kénytelen leszel lemondani, de azért egy pihentető kirándulós hétvége is kellemes lehet.
2013. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, 34-36 a max., testhőmérsékletnél ne legyen melegebb. De gyógyvízbe nem biztos, hogy jó menni ilyenkor, sima meleg vízbe (pl. jacuzzi) lehet. Feltéve, hogy minden rendben van, zárt a méhszáj.
2013. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 éves lányom miatt mennénk, már nagyon rég ígérem nemki!

Termál vízbe nem mennék, mert oda a gyerek se akar bemenni, neki is meleg:)

Sok helyen olvastam, terhesen ajánlott sport az úszás!!!

2013. márc. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!