Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 12 hetes és 3 napos vagyok....

Én 12 hetes és 3 napos vagyok. Voltam ultrahangon és minden rendben. Ugye most már megnyugodhatok hogy megmarad a pici? A placenta már kialakult rendesen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már kisebb az esélye a bajnak,de tudod,mindig lehet probléma.De ne erre koncentrálj,hanem arra,hogy egy egészséges picike növekszik a szíved alatt.Csak a jókat olvasd és halld meg!A rémtörténetekkel pedig ne törődj!
2009. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hatványozottan kevesebb az esélye a vetélésnek, de azért nem nulla.

Idegeskedéssel nem érsz el semmit, csak rosszat, úgyhogy nyugi. Ha eddig ilyen ügyes volt a baba ezután sem lesz semmi gond!Meglátod minden ok lesz, csak vigyázz magatokra! :)

36 hetes kismami :)

2009. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig lesz benned egeszséges aggódás, a picivel bármikor lehet bármi, akár 12 hét, akár 32.
2009. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg bármikor bármi történhet. De én, egy vetéléssel a hátam mögött a 12. heti uh után úgy lenyugodtam, hogy alig-alig fordul meg a fejemben, hogy lehet valami baj. Csak pár hetet bírj még ki, és akkor már mocorogni is elkezd, és az megnyugtat téged is.


22 hetes km

2009. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az jut az eszembe, amikor elkezdek emiatt aggódni, hogy a 12. hét után majd azért aggódhatok, hogy mikor fog már mozogni, ha mozog, akkor mennyit és mikor, vagy éppen miért nem, majd jön az ugye nem lesz koraszülött időszak, és ha megszületik, akkor az, hogy mennyit eszik, alszik, büfizik, mikor fordul meg, nem későn ül-e fel, kezd-e járni... Egészen addig sorolhatnám, amíg mondjuk addig éltek, míg meg nem haltak. Így aztán, mire ezeket végiggondolom, megunom az aggódást, és jót nevetek magamon. Ha jönni kell a bajnak, úgyis jön, addig meg minek foglalkozzam vele?? Egy (egyébként veszélyeztetett) 9 hetes kismami
2009. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!