Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyitva van a belső méhszáj...

Ha nyitva van a belső méhszáj egy ujjnyira, akkor innentől tilos a szex minden fajtája? A kiskönyvbe azt írta a doki, hogy 2111. Ez mit is jelent pontosan? 37+5 km

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

C2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

Tilosnak nemtom mennyire tilos a szex, az biztos, hogy szülésbeindító hatása van.

2009. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a 38hétbe vagy,nem lenne baj ha most születne meg a baba,talán azért se mondta,hogy tilos.De most megnéztem az én kiskönyvemet és nekem is ez volt 38hetesen,én mégis ráhuztam pont 1 hetet.Elvileg megindithatja a szex a szülést,de az is lehet,hogy még várat magára a baba.Nálunk nem vált be :) Szerintem semmi akadája az együttlétnek,de ha félsz,kérdezd meg az orvosodat. Könnyü szülést kivánok!!!
2009. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2111 azt jelenti, hogy a méhnyak 2 ujjnyira van megrövidülve, és az összes méhszáj 1 ujjnyira van kitágulva. a méhnyaknál 0, vagy 1 szerepelne, az utolsó 3-nál pedig 3, ha gáz lenne.
2009. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!