Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 4db-os eldobható bugyi...

Egy 4db-os eldobható bugyi csomag elég a kórházba szülés utánra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább 2x4.
2013. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden napra egyet gondolsz, vagy mi?


Szerintem betétet vegyél, kb napi 6-10 db-ra lesz szükséged. Nem csak a vérzés miatt kell sok, hanem mert zuhanyozni is mész közben, akkor is tisztát veszel, és ha össze gyürödik alattad is kényelmetlen rajta ülni...


Nekünk korházban adtak hálós bugyit, az elég napi 1 db, és ehhez a betétet is ök adták, óriásit meg kicsit is. De szerintem 6 db az éjszakákkal együtt a minimum naponta.

2013. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elég. Én 15 darabot vittem be, kettőt hoztam haza.
2013. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, inkább 2x4 db kell.
2013. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezen ne spórolj,

inkább több legyen

2013. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Off... Az eldobható bugyi a betéttel együtt megy a kukába? Én 5 bugyival készülök és 30 szülés utáni betéttel...:S
2013. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még egy off.. és milyen gyakran kell cserélni ezeket a betéteket? július közepén szülök..
2013. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ketteske ***** válasza:
nekem egy se kellett, mert nem is vereztem annyira. rendes bugyi meg a betet boven eleg volt. hazahoztam az eldobhato bugyikat,ki se bontottam oket. a szobatarsam panaszkodott is rajuk, hogy nem tartanak tul jol....egybol sztem ne vasarolj be belole, majd a ferjed visz be a korhazba,ha nem eleg.
2013. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyen eldobható bugyit, de nekem teljesen felesleges volt. Inkább az óriási betét a legfontosabb. Vagy én voltam nagyon béna vagy a bugyi volt rosszul "szabva", de én nem tudtam magamra venni úgy, hogy a fenekem fele ne legyen ki, a császáros hasam felét meg ellepte....szóval nálam nem jött be. A kérdésre válaszolva, nem elég, de ha annyit veszel, akkor vigyél még normál bugyikat is...eleget, mert sosem tudhatod, mikor indul meg egy nagyobb adag (bocs, bocs mindenkitől), nekem szoptatás közben állandóan ez történt, első alkalommal nem voltam felkészülve,aztán már rutinos voltam.
2013. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!