Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. A savanyúságban van vitamin...

1. A savanyúságban van vitamin? 2. Aki nem szereti a zöldséget nyersen és a gyümölcsöt, az milyen vitamint szed terhesség alatt, vagy mit eszik? 3. Zöld teát lehet inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

A savanyúságban nem nagyon van vitamin... igazából a dokidnak kéne vitamint választania, ha te egyáltalán nem viszel be semmilyen zöldséget, gyümölcsöt mert akkor lehet, hogy mást javasol mint amit az átlag népek szednek..

Azt hiszem lehet zöld teát inni, de nem túl nagy mértékben mert méregtelenítő és vízhajtó hatású... szóval szerintem lehet de nagyon ritkán..

2013. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Akkor egyed kezelve, valamennyi marad benne. Terhes vitamint. De én biztos leerőltetnék valamennyi zöldséget gyümölcsöt.

3. Ha lehet mellőzd, koffeines. Literszámra azért ne idd.

2013. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: igen abban is rengeteg vitamin van. 2. ha terhesen sem kívánod a gyümölcsöt, zöldséget akkor nem azt eszel, egyél főzeléket, tojást, savanyúságot ami jól esik és picit is szerepel az egészséges ételek listáján (a hamburgert meglehet tölteni rengeteg zöldséggel) 3. Amit már terhesség előtt is rendszeresen fogyasztottál az minden maradhat, napi 1 bögre tea nem árt
2013. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 as vagyok: a téli időszakban jól bevált savanyú káposzta még az atom támadás ellen is véd szerintem, szóval van vitamin a savanyúságban.
2013. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!