Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok Budapesten olcsón...

Hol tudok Budapesten olcsón csináltatni hüvelyi UH-ot?

Figyelt kérdés

Még csak 7+2 vagyok, tehát csak egy korai terhesség megállapítása és szívhangvizsgálat kéne. Tudtok valami jó helyet, ahol ezt olcsón csinálják? (Valószínűleg húsvét előtt nem jutok el a kórházi vizsgálatra - pedig már nagyon szeretném tudni, hogy minden rendben van-e -, mert az orvosomhoz csütörtök délutánra van időpontom a MÁV kórházba, de nála nincs UH, így valószínűleg időpontot kell majd kérnem rá, és szerintem az csak jövő hétre lesz legkorábban...)

Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 26. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MÁV-ban van uh, biztos átküld oda.
2013. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál! Úgy érted, lehet, hogy még aznap (vagy inkább másnap délelőtt, mert este 6-ra megyek hozzá) átmehetek UH-ra?

2013. márc. 27. 01:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy görcsöl a hasad, akkor tuti megnézik, nem méhen kívüli-e. ;)
2013. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. A legolcsóbb, amit én találtam a Dori4dUH volt, de nagyon gáz volt. 5000 forintért szinte semmit nem kaptam. Hüvelyi UH fej nem működött, nyomtató nem működött, szóval se szívhangot nem hallottunk, sem képet nem kaptam. :( Ja, és hiába láttunk szikhólyagot és babát is, csak petezsákot mert leírni a leletre. Szóval, néha az olcsóbb pénz kidobás. :(

Én a Hepinetet ajánlom. Ott 7-8 ezerért nagyon profi gépen nagyon kedves és hozzáértő dolgozók csinálják és több képet is adtak. :) És akár aznapra is adnak időpontot, ráadásul 4-5 helyen is vannak Pesten. :)

2013. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik kórházban ingyen kell, hogy csináljanak neked.
2013. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En a dori4d-ben voltam, de nálunk nem volt gond, láttun, hallottunk mindent, kaptunk képet, és még cd-re is kiírták a többi képet. Én pont 7 hetes voltam aznap, hasi uhuval vizsgált, tökéletesen láttunk mindent, pedig nem vagyok vékony(sajnos). Utána pont egy óra múlváa mentem a dokimhoz, neki meg olyan ratyi a gépe, hogy azt mondta 5 hetes lehetek, semmit sem lát...szóval engem megnyugtatott az a dori4d(amúgy ma voltam hüvelyin a dokim rendelése szerint, minden rendben, 8 hetes, szóvl nem tudom miért nem látta múlt héten...)
2013. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát ez az 5000-es valóban pénzkidobás... Azért a szívhang (legalábbis 7+3 hetesen, mint én vagyok) elég alapvető lenne számomra, hogy nézzenek... Nem próbáltál reklamálni? Hogy ha már csak a felét tudták megnézni az ígértnek, akkor már legyen fele annyi is...

Kedves utolsó, köszönöm, tudom, hogy a kórházi ingyen van, csak szertném húsvét előtt tudni, hogy minden rendben van, mielőtt szétkürtöljük a családnak, és aggódom, hogy oda csak jövő hétre kapok időpontot...

2013. márc. 27. 13:22
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm Nekd is! Hallottam én is ilyet, hogy valakinek már 7 hetesen is hasival látják... Ezek szerint ahol Te voltál, ott jó gép volt. Megkérdezhetem, hogy melyik rendelőjükben volt ez? Én még vékony is vagyok, így nagyon valószínű, hogy nálam sem lenne akadálya a hasinak... Egyébként az orvosod szerintem első alkalommal nem is volt elég ügyes, mert azért annyira nagyon azért nem lehet gáz az UH, hogy 7 hetesen ne lássa, ha 8 hetesen azt is megállapította, hogy 8 hetes...
2013. márc. 27. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem már másnap megnéznek ha kéred.
2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! 6-os vagyok! Én a Csillagvárban voltam náluk. Ja nem a dokimnál voltam ma, hanem beutalt a profi rendelőjükbe, ott állapította meg a dolgokat a szonográfus. A dokimnak csak egy egyszerű hordozható uhuja van....:-)

Minden rendben lesz, drukkolok:-)

2013. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!