Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamaként szerintet...

15 hetes kismamaként szerintetek rám fog jönni ez a ruha?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 27. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég szűknek tűnik a hasánál. Attól függ mekkora a hasad.
2013. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem most, 16 hetesen is alig van még hasam, de szerintem ez egyénfüggő.

Az előnyös, hogy fűzős, így tudsz kicsit engedni rajta.

2013. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akkora hasad lesz, mint nekem, akkor tuti nem! :)
2013. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesben semmi hasán nem volt :) 22. hét körül kezdett el latszodni, addig maradtam 50 kg :)) nem tudom hol fért el a kislányom :)

Szóval ha magamból indulok ki, akkor beleférsz igen. De mindenki más :)

3 honapos kislány anyukája

2013. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy nő a hasad, mint az enyém nőtt, akkor tuti, hogy nem férsz bele. Csak a hasam nőtt a terhesség alatt, már 6 hónaposan szülni küldtek volna a rokonok, 13 hetesen már terhesnadrágot kellett vennem.
2013. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más! Én nem kockáztatnék a helyedben egy ilyen szűk ruhával... Ha még van időd, esetleg varrass, azt biztosan meg tudjátok beszélni a varrónővel, hogy milyen lehetőségek vannak, hogy ha utolsó héten jelentősen nő a hasad, ki lehessen engedni belőle.

Ha olyan leszel, mint én, akkor messze nem fog rád menni, nekem 12 hetesen már kismamanadrág kellett, mert lehúzva a zippzárat is szorított az aljánál, és fájt (és persze felhúzni egyáltalán nem lehetett, nem is tudtam úgy behúzni a hasam, hogy a felénél tovább menjen). De van, akinek a 20. hétig semmi nem látszik.

2013. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám biztos nem jött volna fel 15 hetesen, de neked lehet, hogy abszolút nem lesz hasad!
2013. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Az a baj, hogy már megrendeltem a ruhát, mikor kiderült, hogy babát várok. Most meg parázok, de mindegy majd valahogy megoldom.

2013. márc. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!