Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a babanyomód...

Hogy oldjátok meg a babanyomódásos-alvásos dilemmát?

Figyelt kérdés

Baba már nagyobb, a 31. hétben vagyunk.

Valahogy kell aludni.

Ha háton vagyok, az nem jó.

Oldalt baba bokszol és az egyik oldalon van a kis feje és már hetek óta így van és nekem valahogy mindig rá kell feküdnöm, különben nem tudok aludni.

Ilyenkor folyton közli, hogy az nem jó, bokszol hogy változtassak a pózon.

Középen nem megy.

A másik oldalon van a kis háta, akkor meg az nyomódik.

Alig alszom emiatt, ha felkelek, mindig nézem, hogy nem nyomtam- e agyon az éjjel :-(


2009. szept. 19. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 33 km vagyok én is ugyanigy vok ha bal old fekszek ott boxol ha megfordulok akkor meg ott probáld ki,hogy kispárnát oda teszel az oldaladhoz és akkor nem nyomod annyira.Vagy sok okos ember nekem azt javasolta aludjak üllve.Na jó ,de üllve hogy lehet aludni?Probáld a kispárnát hátha bevállik még én is tesztelem.Boldog Baba várást!
2009. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. Ne félj, nem tudod megnyomni! És látod, ha nem tetszik neki akkor szól. :)

Nekem faros a babám, a jobb oldalamon van a háta, a bal oldalon a végtagok és a köldököm fölött a feje... valahogy így fekszik. Én hol az egyik hol a másik oldalamon fekszem, éjjel változtatom, minden pisilés után a másik oldalamra fekszem. Elaludni a jobb oldalamon szoktam és félig hason egy szopipárnával, utána Ő is helyezkedik, majd elalszunk. Aztán van mikor a másik oldal "jön" van hogy érzem hogy ott a kis térde és pont arra fekszem. Ilyenkor arrébb húzza, és alszik tovább. Lehet hogy csak én vagyok szerencsés hogy tudok kompromisszumot kötni a babámmal, de attól nem félek hogy megnyomom, hiszen nagyon védett helyen van odabent. És ha nem jó valami, akkor úgyis reklamál. :)

Úgy aludj ahogy kényelmes és ahogy hagy a babád. Ne félj, nem tudod összenyomni.

Sok boldogságot!

37 hetes kismami

2009. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok, a kispárna is jó megoldás, de a szoptatóspárna is nagyon nagy szolgálatot tesz! Javaslom hogy ne csak a hasad alá tegyél párnát, hanem a térdeid közé is!

Jó éjszakákat kívánok!

2009. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen szétnyitható szopipárna! Szerintem nagyon jó, kényelmessé teszi az alvást! Ha fordulok, már ösztönösen viszem magammal!
2009. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!