Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szeretne mindenki...

Miért szeretne mindenki hamarabb szülni?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem kritizálni akarok másokat, mert én is szeretnék már túl lenni rajta, pedig mégcsak 37 hetes vagyok, de már minden nyűg, szinte alig bírok már valamit odébb tenni. Csak kíváncsi vagyok, hogy így a vége felé már mindenki így érez, hogy nem baj ha hamarabb kibújik, csak már legyen vége a terhességnek?
2009. szept. 19. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem türelmetlenek vagyunk. Sok-sok héttel ezelőtt, mikor a 2 csík megjelent a teszten még türelemmel és aggódással vártuk a következő uh-kat. Most meg már alig várjuk, hogy a picit magunkhoz öleljük.Szerintem ez természetes.

Engem a terhek nem zavarnak, jól érzem magam, bár hamar fáradok. Mégis alig várom, hogy végre velünk legyen a kicsi fiacskánk. Néha még bűntudatom is van, hogy sürgetném a dolgokat :)

Könnyű szülést nekünk!

Szintén 37 hetes!

2009. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt semmi bajom a végefele.Még birtam volna tovább.De örültem mikor eljött az idő,és túl voltam rajta éa a kezembe foghattam a picim.
2009. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint én kivétel vagyok:) Én nem szeretnék hamarabb szülni!!! Annyira imádom az állapotom a mamut méretű pocakommal együtt, hogy csak na! Imádom, ahogy rugdos, csuklik, kidudorítja a kis popóját....szóval élvezem a csak és kizárólag kettesben töltött időt. Persze, imádni fogom azt is, mikor teljes valójában itt lesz köztünk, csak a terhesség minden pillanatát ki akarom élvezni addig, amíg kibújik a kisasszony:). Persze, nyűgjeim nekem is vannak, pl derékfájás, vizesedés, de igyekszem még aktívan élni a mindennapjaim. A védőnő már be is szólt, hogy igen csak fürgén mozgok még mindig. De hát mit tegyek, ez nem betegség, és tényleg totál jól vagyok! Lehet, hogy csak a panaszmentes terhességnek köszönhető ez, mert ha rosszul lettem volna vagy lennék, akkor biztos, hogy én is sürgetném az időt.

Minden jót nektek és könnyű szülést mindenkinek!

38 hetes pocis

2009. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia,én 36+4 vagyok és én is már szülnék bár én érzem is hogy nincs sok hátra már,sztem ezek nem csak a türelmetlenséggel járo gondolatok csak szabadulna az ember föleg ha már a végén nagyon rossz,én néha alig birok felállni vagy csak támaszkodva mert annyira fáj a medence illetve a szemérem csontom ma éjjel pedig ugy éreztem magam mintha belülröl feszitenének szét.szal gratulálok annak a 38hetes pocisnak aki még jol érzi magát.könnyü szülést mindenkinek és boldog babóvárást kivánok!
2009. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nikcsi ***** válasza:

Szia!

Nekem az utolso ket hetben minden nap josloim voltak, mindig ugy keltem fel, hogy na ma szulunk, mert annyira rendszeresen jottek. Mit mondjak...mar a ... tele volt, mikor kiderult hogy megint csak joslok. :) Azert igy nem konnyu elvezni az utolso napokat, megkonnyebbultem mikor vegre az igaziak jottek.

2009. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az előző terhességemnél is kinyíltam és most is a 32. héten, most a 33. ban vagyok és nagyon bnem szeretnék hamarabb szülni, persze, ha az ember tudja, hogy érett és akár jöHETne is a baba, akkor már várja, de ez olyan szép időszak, nekem még három hétig mindenképpen azon kell szurkolni, hogy ne szüljek, és szerintem utána meg örülni fogok annak, hogy legalább már izgulni nem kell. az tny, hogy a baba időre is koraszülött a többi fajhoz képest, ezét én azt szeretném, hogy adig maradjion amíg csak fejlődni tud, persze, ha a lepény nem jó, vagy ha túlhordanám, esetleg nekem lenne valami komoly nyűgöm az más tészta...


kitartás nem sokára eljön a ti napotok!

2009. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért jó olvasni, hogy vannak akik még az utolsó napokat, heteket is élvezik:) Nekem ez a 2. terhességem, az elsőt én is könnyen viseltem, nem vártam ennyire a végét. Most viszont már az elején a rosszullétektől szenvedtem, elég kitartóan, alig vártam vége legyen:) Annak már vége, viszont most már jó lenne, ha az egész terhességnek vége lenne:)

Mindenkinek könnyű és gyors szülést kívánok!!!

2009. szept. 19. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 18:36! Mintha csak én írtam volna. Én is 38 hetes vagyok. Én sem bírok betelni vele, ahogy mocorog a kisfiam a pocakomban, imádom minden mozdulatát. Nem fáj semmim, nem vizesedem, ma még az ablakokat is végig pucoltam. 1 db jóslóm sem volt eddig, én is végig jól éreztem magam, 4 napot kivéve az elején, amikor elkaptam az influenzát. Rám is rám szóltak, hogy nem kéne rohanni a ctg-re a lépcsőn, meg legyek kicsit lassabb.

Igyekszem is kiélvezni ezt az állapotot, mert bár én nagyon szeretnék majd kistesót, de sajnos a fránya anyagiak miatt nem biztos, hogy lehet. :'(


Mindenkinek boldog babavárást kívánok a hátra levő napokra! :)

2009. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az ember nem bírja a várakozást, a kiszolgáltatottságot, fél, az utolsó időszak tünetei elcsigázzák és már minden készen áll a baba fogadására.

Azt hiszem, ennyi.

Pedig milyen jó neki odabent!

2009. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!