Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor jelentkeztek a...

Kinél mikor jelentkeztek a striák én 15 hetes vagyok és már látszódik a hasam alján?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos bármikor jelentkezhetnek. Ha már 15 hetesen vannak, akkor sajnos nagyon csúnyán ki fogsz repedezni, próbáld meg kenni, hátha segít egy picit. Nekem az utolsó héten lettek, de rengeteg, fenekemen, derekamon, mellemen, hasamon. Pedig sűrűn kentem.
2013. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom hogy lesz még , most hirtelen nőtt a pocim egy nagyot, már látszik hogy babás pocak:-)
2013. ápr. 1. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a melleimen lettek csíkok. olyan napsugaras lett a mellbimbóm körül a csíkoktól :(

a hasamon egyelőre semmi.

17 hkm

2013. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 12.-15. hétig jöttek elő a hasam alján, addig csak testápolóztam. Utána vettünk stría elleni krémet (Elasti-Q), amióta azzal kenem, nem jött elő egy sem, és a meglévők is halványodtak. Minden nap masszírozd át a pocid, ha lehet többször is!

Mondta a barátnőm, hogy a mandulaolaj is jó a stríák ellen. Most azt vettünk, mert elfogyott a krém (3 hónapig bírta).

Boldog babavárást!

26 h km

2013. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mandulaolajat hol vegyem? Dm-ben talán? Megnyugodtam h más is van igy hogy ilyen hamar jelentkeznek a csíkok engem mostanában mindenki azzal piszkál h mekkora hasam lesz ha már most ekkora.... gondolom ha nem látszana az lenne a baj:-)
2013. ápr. 2. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a 15. hét körül kezdtek "előjönni".

Én úgy tudom, hogy a kakaóvaj/kakaóvajas krém jó rá.

21 hkm

2013. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A mandulaolajat gyógyszertárban vettük. Itt meg kellett rendelni. Nem tudom mennyibe került, mert apósom hozta el nekünk, pont ment gyógyszert kiváltani.

Legjobban az olívaolajat dicsérik a stríák ellen.

26 h km

2013. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!