Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat gondot 34 hetes...

Okozhat gondot 34 hetes terhesen megjelenő herpesz a bőrön (szám alatt)? Mit lehetne rá tenni, ami felgyórsítja a gyógyulását?

Figyelt kérdés
Közvetlen a szám alatt van a bőrömön, apró hólyagos. A terhesség alatt a 20. hét körül volt már egyszer a számon. Most kicsit aggaszt így a szülés közeledtével, nem lehet belőle probléma?
2013. ápr. 2. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond. Csak nem mindegy, mivel kezeled. Nekem anno mondták, hogy Zoviraxot ne használjak rá. De ha jól emlékszem, a Compeed herpesz tapaszt lehetett. De kérdezz rá a patikában, ők tudják.
2013. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zoviraxot ne használj mert az nem jó. Nekem anno gyógynövényes volt 2-3nap alatt elmúlt. a nevére nem emlékszem de azt tudom hogy Naturland termék volt. 39+1hkm
2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam a terhesség alatt,nekem is volt herpeszem :(

Igaz nem túl olcsó,de nagyon jó!!


[link]

2013. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terhességem elején volt herpeszem, azt mondta az orvos hogy " vele jár". Mit mond az orvos? Nem tudod megkérdezni tőle?

Homeopátiás szerek is vannak, de ott is mindenképpen kikérdezném a gyógyszerész véleményét.

[link]

2013. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!