Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 6-10 közé kiírt...

Április 6-10 közé kiírt kismamik hogy vagytok? Várjátok már?

Figyelt kérdés
Én érdekes módon egyre nyugodtabb vagyok, ahogy közeledik a szülés napja. Eddig ideges voltam miatta, és most hirtelen elillant. Már is van így? Vagy csak én érzem ezt? Pedig első baba lesz, és a legtöbben ilyenkor feszültek, vagy csak az én ismeretségi köröm ilyen?

2013. ápr. 3. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyan április 19-20-ra vagyok kiírva, de gondoltam, írok :) Tegnap én is pont kiírtam egy hasonló kérdést, sorstársakat keresve. Nem tudom miért, de én is szörnyen nyugodt vagyok, (bár a terhességem egészére nem volt jellemző az idegesség), viszont a férjemet majd szétveti az ideg, annyira nyugtalan, nagyon aggódik :) Nálunk is első baba lesz, lehet azért nem vagyok még ideges, mert nem tudhatom, mire számítsak. Fájásaim még egyáltalán nincsenek. Neked?


38. hkm, első babás, kisfiút váró km

2013. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jaj de jó nektek!!!

Én május 21 re vagyok kiírva, de már nagyon nehéz, második baba

2013. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Párom jobban várja, mint én, nekem vannak jóslóim rendesen, és szegény már mindegyiknél be akar vinni a kórházba, de még csak téves riasztás mind. Bár az éjjeleim egyre rosszabbak, és már szívesen babáznék, a kisfőnök csak nem akar előbújni a nagyvilágba.

Eddig ideges voltam a szülés miatt, de pillanatok alatt elmúlt. Lehet attól, hogy tudom, benn lesz velem a párom, és ő lesz az elsők közt, aki megláthatja. Egyedül attól félek, amikor majd összevarják a gátsebet, mert egy-két ismerősöm mesélte, hogy fájdalmas tud lenni...

2013. ápr. 3. 14:35
 4/13 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Április 6.-ára vagyok kiírva az első kisasszonyunkkal,de ma voltam dokinál és zárt a méhszájam,viszont azt mondta a baba feje már nagyon lent van.Remélem még a héten a kezemben tarthatom a kiscsajunkat!Egy valami keseríti meg az utolsó napokat és az a fránya aranyér... :S Nagyon dúrván kijött,pedig kenem Hemoriddal+homeós bogyó.De hát ez van,ki kell bírnom!

Kitartás mindenkiek aki így a finishbe van :)

39+4 hkm

2013. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok.én tegnapra voltam kiírva.van már egy nagyfiam.ő 3,5 éves.én egyre idegesebb vagyok,ahogy közeleg a nap.azért is hogy végre mikor óhajtozik kibújni a kis huncut,meg a nagy miatt is.jóslóm 3 hete folyamatosan van,igaz 2 napja alig van valami.az elsőnél semmi nem volt,egyet éreztem aznap amire ki voltam írva.1 hétre rá szültem.szóval erre sem lehet adni :DD

kedves utolsó.sajnos arra sem lehet adni,h be van illeszkedve a feje,meg h lenn van a baba nagyon.nekem elsőnél a 36. héttől mondta a doki,h 7végén szülünk,de mindig meglepődött amikor találkoztunk,és én még egybe voltam.

a gátvarrás,hát tényleg nem jó.de fájni csak addig fáj,míg el nem kezd a lidokain injekció hatni,szóval az első pár szúrás,magát a varrás részt én már nem éreztem.viszont ugye kellemetlen.olyan mintha belekapaszkodnának az ember alfelébe és ráncigálnák ide-oda.

2013. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az első kisfiunkat várjuk.Április 10-re vagyok kiírva.Már nagyon várjuk a picit.Nem félek semmitől,várom a szülést magát is.:)Jóslók alig vannak.Sajnos nagyon vizesedek,emiatt a kezem teljesen le van zsibbadva.:/ Remélem szülés után elmúlik majd.. Alig várom már babázhassak!:)
2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

hogy vagytok?bármi jele valakinél h ki akarna bújni a picúrka?nálam semmi jel :( már itt vagyok 40+3,de nem ugy néz ki h ebben az évtizedben ki akar bújni a fiatalúr magától :(((

2013. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sehol semmi, csak jóslók, derékfájás... Nálatok?
2013. ápr. 7. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia.én hetedikén délután megszültem.3540 garmm és 51 cm lett a kiskukisom.gyors fájdalmas szülés volt.ma engedtek haza minket.

és veled miujság azóta?

2013. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
11-én hajnalban érkezett nagyon fájt és hosszú volt, de megérte!!! 3620g és 55cm a kis herceg :)
2013. ápr. 13. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!