Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinaltam tesztet ami negativ...

D0rika kérdése:

Csinaltam tesztet ami negativ lett. Nem vedekeztunk mert babat szeretnenk.1 hete faj a mellem es egyeb fura dolgokat is eszleltem. Van meg remeny? Nem aarok megint csalodni

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig reménykedhetsz, amíg meg nem jön! Lehet, hogy korai volt.
2013. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?
2013. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11.-en kellene megjojjon
2013. ápr. 3. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon korai a teszt! :) Kicsit legyél türelmesebb! Nekem a mensi előtt 2 nappal negatív volt még... Előtte egy nappal szintén majdnem negatív, a csík olyan halvány volt, h nem lehetett szinte látni... Még nem hittel el... A mensi napján lett pozitív. Amúgy mi 5 hónapig próbálkoztunk és nálunk az volt a baj (én hiszek benne), hogy rossz helyen volt az ágyunk... Valami vízérben feküdtünk, átettük az ágyat és rögtön sikerült a baba. Türelem, hidd el tudom miről beszélsz, én is majd megőrültem, hogy 5 hónapig sorozatban negatív tesztek és végül sikerült :)
2013. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korai volt tesztelni, de még a tünetek is koraiak...
2013. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon korán teszteltél, bármilyen nehéz is,várj!!! Ismerős nekem is a szitu!Én megfogadtam,csak a nemvárt mensi napján fogok, soha többé előtte nem. Többször volt olyan, hogy előtte megjelent mondjuk 2-3 nappal egy alig látható (férjem szerintem nem is látta csak én), beleéltem magam, aztán meg utána jött a nagy csalódás... TÜRELEM!!!TUDOM! NEHÉZ!
2013. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok... ja,és én is minden alkalommal beképzeltem mindent...nagyobbnak láttam a melleim, eresebbnek,hányingerem is volt(de utólag tudom,hogy csak az idegtől),meg folyamatosan lázasnak éreztem magamat,mert egyik oldalon azt olvastam,hogy a terheseknek megemelkedik a testhőmérsékletük, én már annyira beképzeltem, hogy 37.8 volt a hőm!!! :) Szóval próbálj meg másra koncentrálni!!!
2013. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!