Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háziorvos vagy kórház?

Háziorvos vagy kórház?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fázva fáj a fejem alig birok beszélni nagyon le is vagyon gyengülve. Ma semmi nem maradt meg bennem. Picit érzem mozogni :) de aggódom és nem tudom eldönteni hogy hova mennyek házi orvoshoz vagy egyből a kórházba. Ti hova mennétek? 39+2hkm

2013. ápr. 4. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én a nőgyógyászomat hívnám, ő mit mond.
2013. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyira a "végét járnám" kórházba mennék! 35hkm
2013. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ennyiért nem mennék sehova. Pihennék, sok teát innék, és majd ha 2-3 napig sem marad meg bennem semmi, akkor.

Ha mennék is, háziorvoshoz max, kórházba tuti nem. Ilyenkor panasszal már nem nagyon engednek haza, és akár 2 hetet is ott dekkolhatsz "feleslegesen".

2013. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott dokid, akkor én őt hívnám fel és megkérdezném, hogy mit csináljak.
2013. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lázad van?

Én, ha van fogadott orvosom, felhívnám, és megkérdezném.

Ha nincs, a háziorvoshoz mennék, mert az közelebb van, mint a kórház. Ha ő javasolná a kórházat, akkor mennék oda.

2013. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van lázam nem nagy de van. Voltam háziorvosnál de nem irt fel semmit csak mondta hogy mit szedjek.
2013. ápr. 4. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
:( Jobbulást! Remélem, megvárja a baba, míg összeszeded magad.
2013. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!