Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az, aki december elejére...

Kávétejszín kérdése:

Ki az, aki december elejére várja a babát? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel még csak 4-5 hetesek vagyunk, ilyenkor még sztem nincsenek tünetek. Én nem érzek semmit :)

Majd 1-2 hét múlva visszatérünk rá :)

Te érzel valamit?

Jó babavárást!

2013. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, nekem nagyon ég a gyomrom. :( Sok a savam... :(

Azt olvastam, hogy savlekötő helyett a gyömbértea a megfelelő terhesség alatt.

Kalkulátorral számolva hányadik hét, hányadik nap? Én 4 hetes, 5 napos vagyok.

Mikor mész először ultrahangra?

2013. ápr. 4. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg én is annyi vagyok, márc 1-én jött meg utoljára. Dokihoz sztem csak olyan két hét múlva megyek. És Te? Remélem javul a gyomrod...
2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! November végére várom, csatlakozhatok? :) Mi most vagyunk 6+1-en :) Gyomorégés, enyhe hányinger, borzasztó fáradtság van :) semmi más. Voltunk már ultrahangon, láttuk, hogy vert a kicsi szíve :) Nektek is első baba lesz? :)
2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem a második lesz (1. voltam).
2013. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem jövő hét péntekre van időpontom, akkor leszek 5 hetes 6 napos.

Utolsó válaszoló! Persze, hogy csatlakozhatsz! :) A fáradtság nálam is megvan, pedig többet alszok, mint korábban (ha nem is sokkal, de 1 órával biztosan).

Első baba lesz, és nagyon izgulok... :) Mikor kell legközelebb dokihoz menned?

Már az első ultrahangnál lehet kérni képet?

2013. ápr. 4. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kérés nélkül adott a doki képet, gondolom látta a lelkesedést, ahogy megláttuk, meg sem kérdezte, már nyomtatta is :) Két hét múlva megyek újra, de ebből már telt el egy kis idő :) alig várom, hogy újra láthassam :) Úgy sajnálom, hogy még nem fejlesztették ki az otthoni használatú uh-t :) egész nap csak nézném szívem szerint :)))) Olyan hihetetlen, hogy sikerült és itt van velünk :)
2013. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meddig próbálkoztatok? Mi fél évig.

Az otthoni ultrahang nem is lenne rossz ötlet. :D

Akkor tehát nyugodtan kérhetek egy képet, ha a mi dokink nem ad automatikusan... :) Apuka bejöhet velem már most ez elején is?

2013. ápr. 4. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első próbálkozós hónapban sikerült, de ezt majdnem másfél éves kezelés előzte meg, mert volt egy alap betegségem, ami gátat szabott a próbálkozásnak. Szóval jó ideje várjuk, de az első próbálkozásra meg is érkezett hozzánk :) Az apuka nálunk bejöhetett és végig bent is volt. Hüvelyi ultrahang volt, de kaptam egy kis papírkendőt a combomra, ő meg csak a monitort nézte, nem is figyelte, honnan jöhet a kép, annyira el volt varázsolva :) nagyon-nagyon-nagyon élvezte a látványt, hogy ott a baba :) mint aki valami csodát lát :) Aranyos volt nagyon :) Nem bántuk meg, hogy bent maradt :)
2013. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakozom én is! Még nagyon picike a babám hiszen én is csak 4 hetes 4 napos babás vagyok, tegnap előtt még az orvos sem látott csak egy kis foltot, hétfőn kell visszamennem hüvelyi ultrahangta! Kaptam progeszteront mert görcsöltem, de már elmúlt szinte teljesen semmit sem érzek csak a bimbóim érzékenyek nagyon! Lányok én úgy izgulok annyira parázok már most hogy ne legyen méhen kívüli annyira riogatják az embert hogy ha görcsölsz akkor már lehet az is! De rosszra nem is akarok gondolni csak pozitívan, hiszen egyátalán nem véreztem és annyira vártuk a párommal az első babánk és már itt van a hasamban :) Ti nem paráztok vagy csak én vagyok ennyire izgulós ? :) tényleg olyan régóta vártunk a kisbabánkra Edi
2013. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!