Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 ujjnyira nyitott méhszájjal...

1 ujjnyira nyitott méhszájjal lehet önkielégítést végezni? Vagy ez beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ondóban lévő prosztaglandin, ami felpuhíthatja a méhszájat. Szóval önkielégíteni lehet, még ujjnyira nyitott méhszájnál is, bár a higiéniára jobban kell figyelni, mint máskor. Orgazmus is indíthat el méhösszehúzódásokat.
2013. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az orgazmus oxitocint szabadít fel a szervezetben, így okoz méhösszehúzódásokat.
2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok ,türtőztettem magamon:)de igen sokszor engem is álmomban ér,na az ellen meg már nem nagyon lehet mit tenni;)
2013. ápr. 5. 13:49
 14/15 anonim ***** válasza:

ha nem is inditja be akkor segit a mehszajat erni. 38 het mar megszulhetsz mi a gond??

de inkabb szexelj a ferjeddel az sokkal jobb mint sk nem?

hivtalossan akar eges zterhesseg alatt 1 ujnyi lehet nyitva a mehszaj ezert felesleges vizsgalgatni ha elindul idoben eszreveszed nyilt vagy nem nyilt.

En bizony nem engedtem vizsgalgatni megkerdeztem minek erre a doki ,,hat kb meg tudja saccolni mikor jon a szules ideje,, na koszonom ha elindul ugyis megtapasztalom .Igy egyik gyereknel sem piszkalt az en huvelyembe semmi doki mert felesleges.

2013. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ja igen az uram jó is lenne csak 10 órányira dolgozik....a doki csak 21 és most 38 hetesen vizsgált nem vitte túlzásba de azért ennyi meg csak kell,hogy tudja hányadán állunk...
2013. ápr. 6. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!