Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen melyik szülésznő...

Szombathelyen melyik szülésznőt választottátok? Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ha fogadni akarok szülésznőt, mikor kell?

Most vagyok 21+2 h km.


2013. ápr. 5. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülészeti osztályon lehet,szerintem pár hét múlva már érdemes beszélni valamelyikkel.Én a Keresztes Kingát,Erdélyiné Nyéki Ildikót,Ágoston Miklósné Ilit ajánlanám,de mindegyik szülésznő nagyon kedves és segítőkész.
2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Én senkit nem ismerek a kórházban, azért gondoltam megkérdem itt hátha vki kimondottan ajánl vkit, mert mindenképpen szeretnék felfogadni vkit. Első babát várjuk és ezért.gondoltam.

Utána nézek akiket írtál!

2013. ápr. 10. 06:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Sikerült választanod?

1es válaszoló

2013. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttünk, de hallottam még több embertől a Kovács Dóriról is. Róla van véleményed? Mert nem írtad őt, gondolom h akkor nem ismered.
2013. ápr. 30. 06:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom ki ő,de annyira nem ismerem.ő még nagyon fiatal,de amúgy nagyon rendes ő is.csak vele nem találkoztam annyiszor amíg 5hétig bent feküdtem a kórházban.
2013. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen fiatal és állítólag nagyon rendes. A közeljövőben sztem már meg kellene keresnem vmelyiket. Meddig kell megkeresni, megkérni? Mikor nem lesz késő? Szabad megkérdeznem h miért vtál olyan sokáig a kórházban?
2013. ápr. 30. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát sztem minél előbb annál jobb.Most hány hetes is vagy?

Én nem fogadtam szülésznőt,viszont dokit igen,de Cellben.Én onnan kerültem át Szhelyre,mivel toxémiás voltam és 31hetesen féltek ,hogy megszületik a babám és Cellben nincs PIC(koraszülött intenzív centrum).4hetet feküdtem az osztályon majd 35+2 hetesen muszáj volt megcsászározni.még 1hetet voltunk bent én az egyszemélyes vip szobában pici lányom pedig a pic-ben.Végig nagyon rendesek voltak velem főleg a szülésznők az osztályon.

2013. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok most. A VIP szobán én is gondolkodom, jókat hallottam róla. Csak nehéz lefoglalni, mert pontos időpontot nem lehet mondani, hisz a baba dönti el mikor akar érkezni :-) Gondolom ha a szülés napján szabad a szoba, akkor lehet kérni. Vagy h van ez pontosan? A picihez gratulálok, mennyi idős?
2013. máj. 1. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:

3 vip szoba van,vagyis abból 2 apartman.ott veled lehet az apuka is a szülés után és a baba is.

Igen,valóban nehéz lefoglalni,mert általában mindig van lakója ezeknek a szobáknak,de persze ki lehet fogni.

Nekem is szerencsém volt csak,mert aznap reggel mikor beköltöztem a vip-be akkor előttem 10perccel költözött ki egy másik anyuka.így ahogy kijöttem a császáros őrzőből mehettem is egyből oda.Igaz segítettek a szülésznők(ők vannak az osztályokon.ők az "ápolónők") ezért nekik is köszönhetem.

De sztem ha mész szülésznőt fogadni ott megkérdezheted a vip szobát.

Lányom 21 hónapos lesz 9-én ,igazi rosszcsont. :D

2013. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!