Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok de...

Hello Kitty 22 kérdése:

19 hetes terhes vagyok de annyira szégyenlős hogy a lába közé vette a köldökzsinórt, összezárta a lábát és elfordult a baba?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom meg hogy mi lessz? Mármint uh-n kívül nincsenek ilyen praktikák? Mert màr nagyon szeretném tudni.
2013. ápr. 6. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el 4D-re pár hét múlva.
2013. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valoban,4D-n sokkal nagyobb az esély hogy megmutatja magát,maga a babamozi is hosszabb mint a sma Uh ugyhogy lehet pont elkapjátok azt a pillanatot amikor kicsit megmutatja,de személyes véleményem hogy az ilyen takargatos babák általában kislányok :) a fiuk általában szétlökik a lábukat vagy ha össze is van zárva a zacsi látszik alulrol ;) persze ez nem 100%
2013. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok...tanulmányoztam a népi praktikákat amik szerint egyértelműen fiam lesz...:D Hát azért én nem vennék rá mérget de érdekes, azért, itt a link:

[link]

2013. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tica0121 ***** válasza:
Nekem is ugyanezt csinálta a kicsi. 4D-n tudták megnézni. Nagyon jó volt, meg minden külső rendellenességet is kizártak és annyira nem is került sokba.
2013. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen kislányt mondtak talánra el mentem 2 szer magánba 14-15 hetesen nem láttuk.16 hetsen fiut mondott a dokim.aztán 18 hetesen genetikán 80%kislányt 2 nap mulva magánba dokim 90%ra kislányt mondott kérdeztem és a fiu:-DDD hát a köldökzsinor volt a lába között akkor!
2013. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt 19hetesen,szégyenlős volt talpát bedugta szépen a combja közé,de a doki már akkor azt mondta,hogy több mint valószínű h. lányka,combcsont más fiúknál.Aztán 1hónapja megmutatta, beterpesztett és láttuk a puncit :) én uh előtt coláztam h. mocorogjon bevált :-) 36hkm
2013. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy hallottam, hogy ha szégyenlős akkor lány. Mi is csak tegnap tudtuk meg, hogy kislányunk lesz :), eddig összezárta a combjait. Ha most sem derült volna ki, akkor mentünk volna 4d-re, már nagyon türelmetlenek voltunk :).

Gömbölyű has lány, hegyes fiú. Régebben fordítva hallottam, de most nekem is gömbölyű pocim van.

Ha édeset kívánsz lány, ha sósat, savanyút fiú, én eszek mindent vegyesen.

A linea nigra, ha köldök alatt ér véget fiú, ha felette lány. Nekem a köldököm alatt van pár centivel a vége.

Ha megmarad a derekad fiú, ha nem lány. Nekem még mindig van derekam.

Ha megszépül az anyuka, akkor fiú, ha megcsúnyul, akkor lány. (Tele van pattanással a fejem, gyakrabban is kell hajat mosnom, mert jobban zsírosodik, amióta terhes vagyok.)

Sajnos ezekre nem lehet alapozni.

Gratulálok a babához!

26 h km

2013. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát akkor én ufo vagyok mert nállam ezek a népi joslatok nem jönnek be,tuti fiam lesz és a linea nigra felér majdnem a mellemig,folyton édeset és gyümölcsöt kivánok :P


32hkm

2013. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. ápr. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!