Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A melleim egyszer fájnak,...

A melleim egyszer fájnak, duzzadtak, egyszer meg nem érzem annyira és mintha vissza is húzódtak volna. Valkainek hasonló?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szokott lenni. Bár nem fáj de néha annyira nagyok utána meg mintha vissza állnának az eredeti méretre. Most vagyok 36 hetes és egész terhesség alatt így váltakozott. Most épp megint a nagynál tartunk :).
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én még nagyon az elején vagyok és furcsa ez nekem . Ma délután aludtam kicsit és kelés után elég nagyok voltak,ráadásul látványosabban nagyobb volt az egyik mint a másik.aztán negyed óra múlva összementek..hát ezt nem értem.
2013. ápr. 6. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, nekem is hullamzo, de talan nem ilyen gyorsan, inkabb napokban merheto, mind az erzekenyseg, mind a duzzanat. Eloszor megijedtem, amikor leapadt, azt hittem veteles lesz...
2013. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én a méretét nem figyelem, de nálam is úgy történik, hogy egyszer nagyon fáj, aztán nem annyira. Főként pihenés, alvás után szokott jobban fájni.
2013. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen,ma reggel is nagyobbak voltak.Tegnap este még nem voltak ekkorák.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok ! :)

2013. ápr. 7. 09:58
 6/14 anonim válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, bár én még a menstruációm előtt állok (3 nap múlva esedékes). Kb. egy hete elkezdtek fájni a melleim, tartott pár napig, megduzzadtak, aztán elmúlt a fájdalom, maradt a duzzadás (ami néha kisebb, néha nagyobb). Mi is babát tervezünk. Szeretném, ha ez annak a jele lenne, hogy sikerült, de még nem élem bele magam a dologba, mert már csalódtam néhányszor.
2013. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nordlicht! Nekem ez ugy volt, hogy minden honapban mensi elott egy hettel "be szokott durranni" a mellem, ami annyit tesz, hogy megduzzad, kicsit megkemenyedik. Ez 3-4 napot tart, aztan leapad, apadas utan 1-2 nappal jon meg a menstruaciom. Amikor terhes lettem, duzzadt maradt a mellem, nem akart leapadni, az ekkor szokasos pattik pedig nem jottek. Akkor elmentem a dm-be tesztet venni... :-) Sok sikert!
2013. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után azonnal elkezd fájni, feszülni a mellem és ez a mensi előtti napig tart. Akkor megszűnik a fájdalom és következő nap megjön. A teherbeesésem hónapjában az ovu után nem fájt egyáltalán a mellem. Ez volt az első furcsa dolog. Csak kb. egy héttel az ovu után kezdett el feszülni, fájni a mellem és ez a mai napig is tart.:))
2013. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a babákhoz!Nordlicht Neked pedig sok sikert hozzá!
2013. ápr. 16. 16:58
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok! Ma reggel csináltam egy tesztet, pozitív lett (ma lett volna esedékes a menstruációm). A mellem reggel kicsit még fájt, azóta nem, és kicsit kisebbnek is érzem, mint tegnap. Amúgy nincsenek terhességi tüneteim, sajnos. Nekem egyébként menstruáció előtt pár nappal már egyáltalán nem szokott fájni a mellem és a testhőmérsékletem is sokkal alacsonyabb, mint most (bár most is csak 37 fok). Nem élem bele magam nagyon a dologba, tekintettel a tünetmentességemre (és arra, hogy decemberben már volt egy vetélésem...) Azért köszönöm a biztatást. És minden kismamának boldog babavárást kívánok. :)
2013. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!