Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobb gyerekesek! Mindegyik...

Tobb gyerekesek! Mindegyik terhessegednel egyforman volt hanyingered? MelYik lett fiu melyik lany?

Figyelt kérdés
Kiderult hogy masodik babankkal vagyok terhes, megint nagyon hanyingerem van. Kivancsi vagyok hogy lehet e osszefugges a hanyinger es a baba neme kozott!
2013. ápr. 7. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ÁÁ semmi összefüggés, lesznek akik leírják hogy lányuk lett semmit se hánytak, nem voltak rosszul, lesz aki ugyanezt leírja fiúnál.

Egy adott embernél is más lehet barátnőm pl. egyik terhességét 16.hétig végig hányta, fia lett, aztán ugyanezt megcsinálta 20.hétig és lány lett..

Nekem pl. következetesen bejött (eddig) a fiúkkal szörnyű rosszul voltam 12.hétig émelyegtem, hánytam, alig éltem szó szerint. Az egy szem lányommal meg egy percig nem voltam rosszul, el se hittem hogy terhes vagyok szinte:)

2013. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lányommal 1x hánytam,a fiammal a 15.hétig hánytam,szédültem,sokszor majd el ájultam.
2013. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szió! Nincs összefüggés hogy kislány vagy kisfiú.

Én is a második babócám várom 7 hétől egészen a 16 hétig elég rosszul voltam, 14 hétig mindent kihánytam aztán kicsit jobb lett de még most is szoktam néha hányni pedig 19 hetes pont ma :). Most kisfiút várok ha minden igaz. Már van egy kislányom 6 éves vele 12 hétig voltam rosszul de max reggelente hánytam egyszer és ennyi volt vele sokkal jobban viseltem terhségem . Hála istenek most már a kisfiamal is jól vagyok egyre több az energiám és már nem vagyok szagérzékeny sem ami szőrnyű volt az elején és kb 14 htig tartott és nagyon érzékeny voltam minden szagra :(. 19 hkm Boldog Babavárást .

2013. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem voltam rosszul, nem hánytam, szinte meg se éreztem , hogy terhes vagyok. Mindkettő kisfiú. :) 23 hkm.
2013. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mindkét terhességem alatt kb.a 20.hétig voltam rosszul,hányiger,szédülés,émelygés egész nap.Mindkétszer kislányom született,szerintem valami kis összefüddés lehet a dologban.Volt egy 11.heti vetélésem,észre sem vettem,hogy terhes vagyok,se rosszullét,se hányinger...szinte biutso vagyok benne,hogy kisfiam lett volna...de ez nem bizonyított,én gondolom így.Boldog babavárást kívánok!!tamy
2013. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első babám lány 12. hétig hánytam,2. fiú szintén 12.rosszul voltam,3. fiú semmi bajom nem volt.
2013. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A három kislányomnál nagyon rosszul voltam az első 12 hétbe végig hánytam, émelyegtem szédültem, mostani terhességemnél sosem volt semmi bajom, teljesen tünetmentes voltam kisfiam lesz, most vagyok 25 hetes.
2013. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességemnél semmi bajom nem volt, szinte észre sem vettem, hogy terhes vagyok. Fiam lett. Másodiknál csak hányingerem volt, és szagundor szintén fiú. Harmadiknál 16 hétig hánytam, véreztem szó szerint minden nyavaja előjött, és szintén kisfiú.
2013. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. baba: hányinger - lány

2. baba: semmi hányinger - lány

3. baba: hányinger - fiú

2013. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok hozzaszolast! Nagyon erdekes olvasgatni a tapasztalatokat, es valoban ugy tunik ezt nem lehet ebbol megtudni! Annyira kivancsi vagyok mi lesz nekem ez uttal, de meg varnom kell, csak tegnap derult ki, hogy lesz megint baba! :)
2013. ápr. 7. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!