Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen a folyásotok?

Nektek milyen a folyásotok?

Figyelt kérdés
Nekem a terhesség elejétől van és most vagyok 21+5 hetes. Van h több folyásom van egy nap. De nem fehér vagy áttetsző. Hanem sárgás. Nem büdös, nem viszket. Védőnőnél mindig rendben volt a vizeletem. Mert ha gond lenne a folyással, akkor azt a védőnő látná a vizelettel? Nektek mindig fehér/színtelen vagy éppen vizes?

2013. ápr. 8. 07:50
1 2
 1/15 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ponz emiatt (na jo meg afp beutaloert) ulok a nogyogyaszaton. elegem van az "ez termeszetes" valaszokbol! foleg hogy egy kenet levetel alkalmaval kiderult hogy candidam van ... reakcio a dokitol? semmi. na ma lesz, ha tetszik Neki, ha nem! sztem a sarga plakkos folyas amit neha olyan bo viz kiser hogy azt hiszem bepisiltem, nem normalis. na majd elmondom mit tudtam meg:-)
2013. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Addig nem kell aggódni amíg nem csíp vagy viszket.
2013. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség eleje óta van fehér és halvány sárga folyásom.De már terhesség előtt is volt.Minden eredményem rendben van, annyi , hogy a streptococcus szűrésnél(36.hét)candidát állapítottak meg, amire kaptam kúpot és ennyi az egész.Az orvosom szerint semmiség az egész.Már elhasználtam a kúpokat, most kevésbé van.De ha az orvos azt mondja, hogy nincs gond én sem aggódom.Amúgy nekem sem volt szaga és nem viszketett.Nekem hajlamom van rá, tini korom óta. 37hetes kismama
2013. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Babeli Zurzavar ***** válasza:
72%
na kijottem. konkretan hulyenek nezett. mondtam, hogy tovabbra is van folyasom,na jo nagy kelletlen megvizsgal, hat ez gomba...azt mondja, ha ezt nem vettem eszre eddig akkor erdekes a higieniam ... mondom mi??????? en harmadszor vagyok itt ezzel... eddig candida meg nem kell felni,termeszetes... most 3 doboz pimafucint kaptam!meg mertem kerdezni megis milyen gomba. valasz: nem mindegy milyen?!,ott van es kesz... huuuu olyan megalazottnak erzem magam,hogy ha nem varnek vervetelre kibognem magam a kocsiban!
2013. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltatok! Én is úgy tudom h amíg nem viszket, csíp addig nincs gond.

Kedves utolsó! Hát nagyon bunkó dokid van mit ne mondjak. Még jó h kiváncsi vagy, ez a természetes. Az lenne a dolga h készségesen válaszoljon! Ezek szerint mégis van gombád, de ez ártalmatlan akkor?

A védőnő akkor nem látja a vizelettel ha vmi ilyen gond van? Ezt csak kenetvételnél? Vagy milyen vizsgálattal látják?

2013. ápr. 8. 09:12
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Milyen az a streptococcus szűrés? H csinálják? És az csak a 36. héten van?

2013. ápr. 8. 09:17
 7/15 anonim ***** válasza:

A védőnő a vizeletből csak azt látja, hogy van e benne fehérje vagy nincs.A gombát nem.

A streptococcus egy olyan dolog,ami a terhes nőre nézve nem káros, nincs jele,de a baba ha hüvelyi úton születik, megfertőződhet vele és könnyen tüdőgyulladást kaphat ezért a 36.héten veszik le a streptococcust, vagyis akkor van a szűrés.Nekem ott candidát állapítottak meg.Szülés előtt kapok majd egy antibiotikumot aztán kész nem gáz, elvileg a nők 40%hordozza.Szóval nyugi, ha nálad lesz semmi okod aggódni.37hkm

2013. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Hasznos volt számomra, mert ebben nem vagyok jártas.

2013. ápr. 8. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen!
2013. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És akkor mikor érdemes orvoshoz fordulni? A doki akkor kenetvétellel tudja csak megállapítani a fertőzést, gombát? Csaj mert megmondom őszíntén, a terhesség alatt nagyon kellemetlen a hüvelyi uh (itt nézi a méhnyakat), nemhogy akkor a kacsa használata.
2013. ápr. 8. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!