Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség üres petezsá...

6 hetes terhesség üres petezsák van még esély?

Figyelt kérdés
Jelentkezett egy kis barnázás, vérpötty, voltam orvosnál 2-szer, kaptam gyógyszereket, én már kezdek beletörődni, hogy vége,szerdán újra orvos.Szerintetek van remény?
2013. ápr. 8. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is üres petezsák volt mindkétszer 6 hetesen. Az egyik most másfél éves és itt rohangál körülöttem, a másik 25 hetes és vadul rugdos a pocakomban! Szóval van esély! Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, 8 hetes controllon meg ott volt a 15,8mm-es embrió :) Később fogant, azért nem látszik még hat hetesen-
2013. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat !!Nagyon nehéz ilyenkor várni.
2013. ápr. 8. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!!
2013. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha késöbbi peteérésböl foggant a baba akkor van még esély, de lehet így is, jövöhéten kell legyen szívhang is, drukkolok hogy minden rendben legyen
2013. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia , igen febr.15-én volt mensi,de 36 naposak a ciklusaim.Mértem a hőmet és kb.22-23. nap volt peteérés.

Tehát 7 hetes lennék eredetileg, de 6 hetes vagyok gyakorlatilag.

Köszi a biztatást!!

2013. ápr. 8. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled?
2013. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!