Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet jó áron babakelengyé...

Hol lehet jó áron babakelengyét venni Nyíregyházán vagy Debrecenen vagy ezek környékén?

Figyelt kérdés
Itt nemcsak a ruhákra, hanem légzésfigyelőre, babaőrzőre, babakocsira meg kiságyra is gondolok.
2009. szept. 22. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsit mi Nyíregyházán a Kállói úton vettük, a Mesi bababoltban. 52.000 ft- volt, de volt hozzá mózeskosár, hordozó, lábzsák, esővédő, szúnyogháló, stb... Ugyanitt van kiságy olcsón!!

nézz itt szét: [link]

2009. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyíregyházán a Kossuth utcán az Emberke bababoltban össze is állítják neked ha kell. nekem azt ajánlották, bár én innen-onnan fogok apránként beszerezni mindent. a Mesi bababolt is tényleg jó, én pl a babakocsit ott néztem ki.

26 hetes kismama

2009. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: Milyen a babakocsi? Bevált? Mert én is ott tervezem, hogy veszek. Miskolcról mennék érte.
2009. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznosak!
2009. szept. 23. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: igen bevállt a babakocsi nagyon!megéri, jó minőségű lengyel gyártmányok.
2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!