Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl lehet élni az abortuszt,...

Túl lehet élni az abortuszt, úgy, hogy már van gyereked?

Figyelt kérdés
Negyedik babámmal vagyok terhes. Az előző hármat terveztük, vártuk. (8, 6 és 2,5 évesek)Pénteken lett pozitív a tesztem és nem tudom, hogy van e erőm újra kezdeni. Anyagilag sem állunk fényesen, de biztos megoldanánk valahogy. Mindent odaajándékoztam már, és a család reagálására gondolni se szeretek, ha bejelenteném a 4. babát. Sose gondoltam, hogy abortuszra mennék, de most nem tudom, hogy nem ez lenne e a reális döntés. De lehet e ezt bevállalni, úgy hogy közben látom a többieken, hogy mit vesztenék..
2013. ápr. 8. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ezt már te megválaszoltad.

mellesleg apuka mit mond?

2013. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretne még egy babát, de rám bízza a döntést, mondván, hogy az én testem. Bárhogy döntök támogatni fog.
2013. ápr. 8. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

lehet enm álltok fényesen. és ha megszülnéd és örökbe adnád?

más szeretne babát,és nem lehet nekik.. :( ne öld meg azt a piciny gyermeket. vagy lehet ha megszülnéd akkor azt mondanátok hogy tartsátok meg.. én a helyedben örökbe adnám,hamár minden féle képen nem kell 4-ik gyermek

2013. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy fogsz itt kapni nagyon sokféle választ, igazából a döntést sajnos senki nem fogja tudni meghozni helyetted, főleg úgy, hogy a valódi érzéseid, és a Te életed hátterét csak magad ismered. Itt maximum csak támogatásra lelhetsz (gondolom, ez is a cél), és bárhogy döntesz, mindkét döntésednek lesznek következményei. Könnyű azt mondani kívülállóként, hogy mindenképp tartsd meg, ha megtehetitek (első gondolatom ez volt), de nyilván nem az én felelősségem felnevelni. Ezért szándékosan nem írom azt, hogy vetesd el vagy épp ne, csak azt kívánom, dönts úgy, hogy a lehető legkevesebb fájdalom érjen... Sok boldogságot az egész családnak!
2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nehezen de túl lehet élni. Nekem anyám ment abortuszra mikor én kb 15éves voltam. De viszont azóta nagyon megromlott a kapcsolatunk. Csak most kezd valamennyire helyre jönni hogy én is babás vagyok. 39+6hkm
2013. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Én azért nem metn elvetetni, mert ez egy élet, isten adta, ha megölnèm, félnék megver az isten, valami baja esik a többi gyereknek, vág rosszab élet....

Ahol elfér 3, a negyediknek is jut!

2013. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó!!!! Hogy írhatsz ekkora baromságot hogy baja lehet a többi gyerekének? Atyaég! Ezen kiakadtam. Kérdező ha nincs szived elvetetni tartsd meg, szerintem 3 vagy 4 majdnem ugyanaz:-))))
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Ahol háromnak van hely ott négynek is. A soraidat olvasva biztos vagyok benne hogy a lelked darabokra törne ha abortuszra mennél.
2013. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem olyan biztos, hogy van ott még hely negyediknek. Vagy ha van, de akkor kevesebb minden a többieknek.

Én nem tudnék erre alapozni, de ezt mindenki másként látja.

2013. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Az örökbeadás biztosan nem játszik, ha megszülöm nincs az az ember aki el tudja választani tőlem:) Egy fontos tényt elfelejtettem megemlíteni: hétközben egyedül vagyok a gyerekekkel. Ez is jócskán nehezíti a helyzetet.

Egyenlőre 5 hetes csak, még így is- úgy is hetekig kell várni, remélem addigra bennem is letisztázódik a dolog.

2013. ápr. 9. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!