Ez ugye nem káros?

Figyelt kérdés
Nagyon pörgős vagyok, hektikus, olyan hiperaktív féle, sokszor elfelejtem hogy kismama vagyok, ugrálok-ide-oda, teszek-veszek és elkerülhetetlenül mondjuk nekimegyek a széknek, asztalnak, konyhapultnak, és a nagy hasam amit elfelejtek, kissé beütődik. De olyan párnázott vagyok, kis háj, hasizom, méh, magzatvíz stb., hogy ugye ez nem gond? Próbálok odafigyelni de 10 perc múlva nem tudok erre koncentrálni. Arra gondolok hogy ha felülök a buszra és minden kátyúba belemegy, az sem jobb ennél. vagy ne nyugtassam magam ezzel? A picim egyébként nyugodt bébike,néha mozog csak, remélem nem lesz olyan mint az anyja.
2013. ápr. 9. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
20 hetes kismama vagyok.
2013. ápr. 9. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pörgős vagyok:D de azért próbálj meg vigyázni.Kisebb ütődések nem ártanak.Mondjuk nem is használnak:D Amúgy jót nevettem rajtad:D És 20 hetesen még lehet nem mozog sokat,de később fog,ne izgulj:D
2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kissé megnyugodtam. :-)
2013. ápr. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!