Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kiakadtam. Ki tapaszt...

Teljesen kiakadtam. Ki tapasztalt már ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Elmentem sztk-ba szakrendelésre, mert késett a menszim és volt 2 pozi tesztem. A doki meg úgy beszélt velem, mint a kutyával...hogy mit képzelek én. Oda menjek vizsgálatra, ahol legutóbb is voltam(mert mondtam h volt már idén rákszűrésem).Mit képzelek én, hogy csak úgy bemegyek oda, ahol látom kiírva, hogy nőgyógyászat. Ez nem így működik.

Azt mondta, h leveszi a rákszűrést mert őt nem érdekli h ki csinálta és mikor. Gondolhatjátok ezek után engedtem, hát úgy sarkon fordultam...Csak jól felzaklattam magam. Szégyelje magát! Az ilyen nem orvos!

Bocsánatot kérek mindenkitől, de muszáj volt kiírnom magamból.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!


2009. szept. 22. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

de, egyébként ez úgy működik, hogy bemész oda, ahol szakrendelés van :)

akár az utcáról :D

barom, ne foglalkozz vele :)))

2009. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy köcsög volt!
2009. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Undorító hogy vannak még ilyen "ORVOSOK"
2009. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Sztk-ban én is csak egyszer voltam a terhesgondozóban=nőgyógyászaton, mert a laborban az afp-t nem csinálták meg. Velem a nővér (vagy ki) beszélt úgy, mintha hülye lennék, minden második mondata: " Érti amit mondok?" Nagy kegyesen azt mondta, hogy ok, megcsinálja az afp-t, de mit keresek ott? Ez egy drága vizsgálat, miért nem a klinikára mentem? (a dokim ott dolgozik)

Még elmentem a leletekért, soha többet...

Az a felháborító, hogy hónapról hónapra levonják a fizetésünk felét, és akkor még a körzeti sztk-ban (ahova cím szerint is tartozunk) így bánnak az emberrel!!


Elhiszem, hogy kiakadtál, ha tudsz, keress másik orvost, vagy tényleg menj oda, akihez eredetileg is jártál.

30 hetes kismami

2009. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nagy szerencsém van az sztk-val.Én az elejétől fogva oda járok és nagyon rendesek velem.Ne törődj ezzel az emberrel,ne idegeskedj,ez nem jó ilyenkor.29 hetes kismama
2009. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én csak a magán dokihoz jártam egyszer betegség miatt nem volt jó ideig és szakrendeléses uh-ra mentem így zajlott az egész lefeküdtem elkezdte nézni a doki közbe hm hm hm érdeklődök mi a helyzet stb semmi válasz hm hm hm kész vagyunk majd rám dobott egy pici papírt törölgessem le a hasam, közbe kitöltötte a papírt kezembe adta és mondta:Viszont látásra. Nagyon bő volt a szókincse a kérdéseimet meg majd megválaszolhatom magamnak

2009. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Melyik sztk volt ez?


Egyébként ahová én jártam (1-2 alaklommal, de utána gyorsan magándokit fogadtam), ott is borzasztó a stílus.

Én a xx.ker-i sztk-ba tartozom.

A terhesgondozáson úgy néz ki a dolog, hogy a nővér egyszerre behívja a "terheseket" még véletlenül sem mondják, hogy a kismamákat... Majd mindenki előtt méricskélik a másikat... Borzasztó! Én nem vagyok kíváncsi arra hogy más hány kiló, mennyi a vérnyomása stb.

Hála Istennek már túl vagyok ezeken a dolgokon.

2 gyerkőc anyukája

2009. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzott mintha az Örs vezér téren Hajdúnál lettél volna. Engem az 5. héten azért küldött a sunyiba, hogy mit keresek ott(csak egy buta liba megy el az 5. héten orvoshoz), és menjek vissza 2 hét múlva, majd akkor talán szívhangot is lát.Ma megyek vissza, de nem hozzá. A terveim szerint és végig sztk.-ba akarok menni, de ha a többi doki is ilyen lesz, akkor kénytelen leszek magánt fizetni. Az előttem szólókkal együtt engem is felháborít, hogy vajon minek vonják a fizetésünkből a TB-t?
2009. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adri baba ***** válasza:
Hát ahol 1 doki rendel ott rendel több is!!Mennj másikhoz!
2009. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én jártam így.Sajnos elment az első babám,kb 1 hétig kellett 2 naponta járnom a kórházba...Ez péntek este történt.Kedden délután rendelt a nőgyógyász, elmentem hozzá táppénzest papírt kérni,mondván ő hogy nem jó a diagnózis a papíron.Másnap kórházban szóltam,megcsinálták a papírt.Vissza mentem a vénemberhez,az meg lehordott mindennek hogy mit képzelek én, ő utólog nem tud adni meg amúgy is ilyen dologgal nem szoktak táppénre menni.
2009. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!