Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárosok! Mennyi idő telt...

Császárosok! Mennyi idő telt el, amíg be mertetek vállalni egy újabb terhességet?

Figyelt kérdés
Lányom 1 hét múlva lesz 1 éves, én pedig tegnap pozitívat teszteltem. 4 hetes várandós lehetek, tehát 20 hónap lenne a két gyerek között. Az orvos anno nem mondta, hogy mennyit kéne várnunk, én meg nem kérdeztem, mert a 2 évet minimum ki szerettem volna várni, de máshogy alakult. Valakinek van esetleg tapasztalata? Nagyon rizikós a hegszétválás miatt?
2013. ápr. 12. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Abket terhesseg kozott 1 ev regeneralodasi idot szoktak mondani. Persze, ha minden rendben ment a szules alatt es utana se voltak problemak.

A korkulonbseg a ket gyerek kozott pedig mar csak extra "kiadas"!


2,5 eves lesz a lanyom, amikor a pici szuletni fog. Surgossegi csaazarral szultem, igy nekem non stop kontroll van, ami azt jelenti, hogy 2 hetente hegeket ellenorzi az orvosom, havonta uh ellenorzes.

Sok-sok pihenes es semmi megeroltetes.


Jo babazast!

2013. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno az orvos azt mondta, hogy a két szülés között teljen el két év. Ez már lejárt rég, most próbálkozunk a második babával.

Valószínű, hogy a második szülés így programozott császár lesz.

Nem hiszem, hogy bármi baj lenne, elvégre úgyis vigyázol magadra, a heget rendszeresen ellenőrzik.

Gratulálok! :)

2013. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


fiam születése után 1,5 évet vártunk és utána kezdtünk próbálkozni, össze is jött hamar. Most 13 hetes vagyok, a fiam meg 2 éves most októberre várjuk nagyon :)

2013. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pont így voltam, 20,5 hónap van a két gyerek között, nem volt rizikós a hegszétválás, csak ugyanúgy nem illeszkedett be a gyerek, mint az elsőnél, úgyhogy az is császár lett.
2013. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam faros volt, ezért császárral született. Nekem 2 évet mondott az orvos a két szülés között. Mi ki is vártuk, 31 hónap van a gyerekek között. A kicsi programozott császárral született a 38. héten. Most újra babát várok, pont 30 hónap lesz a 2 kicsi között. Már most mondta a dokim, hogy a baba fejlettségétől függően, de legkésőbb a 38. héten ismét megműt.
2013. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányom 20 hós lesz. Augban tölti a 2. évét, és novemberben érkezik a tesó! A doki azt mondta nem lehet gond!
2013. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia. 20honap van a gyerekek kozott,elso surgossegi csaszar volt.

Engedtek huvelyiuton szulni,sikerult is,nem volt semmi problema.

2013. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a két kisfiam között 12 hónap van és császáros voltam a cukorbetegségem miatt.Most a 3. gyermekemet várom és 2,5 év lesz a két kicsi között.Sose volt baj a hegszétválás miatt.Minden rendben volt a terhességem alatt kivéve a fránya cukrot!

32 hkm :)

2013. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkettő császárral született,18 hónap a korkülönbség.Semmi gond nem volt a terhességem alatt,a heget csak az utolsó hónaptól nézték.:-)
2013. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én aug-ban szültem, császárral.

Most 15 hetes terhes vagyok, 13 hónap lesz köztük. Nekem a dokim akkor 1 évet mondott, de hamarabb jön a kistesó. Annyit mondott most, hogy jobban oda kell figyelni az utolsó trimeszterben.Többször nézik a hegvastagságot.

2013. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!