Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jan.13-án volt az utolsó...

Ha jan.13-án volt az utolsó mensim, miért május 2-án küldenek AFP-re? Méreteink a terhességi kornak megfelelnek, sőt talán inkább 3/4 nappal kisebb a terhesség. Nem értem.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
AFP valahol a 16-18. hét körül van, szóval szerintem ez így OK
2013. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátén rákérdeznék még egyszer, mert a 16. hetet csak máj.5-én töltöd és ez kéne hozzá... Legalábbis engem mindig úgy küldtek.
2013. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem kérdezz rá mindenképpen,mert valószínűleg elnézték.AFP-re mindenképpen betöltött 16. héten kell menni,mert ellenkező esetben rossz eredményt kaphatsz,és a frász fog rád jönni,miközben csak azért lesz téves az eredmény,mert nem jókor vették le a vért.Nekem január 17-én volt az utolsó menzeszem.12+2 hkm vagyok.:)
2013. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B.Nikol ***** válasza:
Sziasztok! Nekem január 18-án volt meg utoljára! Én május 13 vagy 14-én megyek be a kórházba, nem kellett előre kérnem időpontot, az orvosomra kell hivatkozni és kész! Ő vele beszéltem meg ezt az időpontot! Egyébkén voltam már UH és 60 mm a gyerek a tarkóredő 2 mm volt! De megyek kedden 4D-re is! Kicsit nagyobb pár nappal, de akkor is ebben az időpontban maradtunk! Boldog babavárást mindenkinek!
2013. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!