Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 hón. Terhesen bele lehet...

3-4 hón. Terhesen bele lehet menni a Balatonba fürdeni? Nem lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezajdmkor kiderül, hogy ha nyitott a méhszáj nem szabad, hanzárt, akkor lehet!
2013. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Én semmi pénzért nem mennék bele!!!! Fontosabb a baba! Ez a nyarad kimarad,na és,de lesz még sok,ha most vigyázol magatokra.
2013. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem vállalnám be:)
2013. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta, hogy ha zárt a méhszáj, akkor lehet menni, ha nyitott, akkor nem. Hát én mondtam neki, hogy én nem terhesen is kerülöm a Balatont, nem tehetek róla, eszembe nem jut belemenni, annyi mindent el lehet kapni, így terhesen meg végképp nem kockáztatnék. Bármi felszálló fertőzést összeszedhet az ember, utána meg a lelkiismeretével hogy számol el. Jobb megkímélni ilyenkor magát az embernek minden plusz stressztől szerintem. (Amúgy nem vagyok parás kismama, sőt egyesek szerint túl könnyedén veszem a terhességemet.)
2013. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos terhes voltam, mikor nyaralni voltunk..én belementem
2013. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem mennék bele...
2013. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Hát én mondtam neki, hogy én nem terhesen is kerülöm a Balatont, nem tehetek róla, eszembe nem jut belemenni, annyi mindent el lehet kapni"


Semmi baja a Balatonnak. Más kérdés, mi is a tengert részesítjük előnyben, de nem azért, mert hogy az mennyivel tisztább és egészségesebb. Azért nem kell úgy tekinteni a Balatonra, mintha valami fertőző posvány lenne.

2013. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem megyek bele. Én is várandós vagyok, tuti nem úszkálok, amíg nincs meg a pici. Egyetlen felszálló fertőzés sem hiányzik most. Talán én vagyok túl parás, de nekem nem szimpatikus az ötlet. Attól nem lesz bajom, ha nem fürdök, de ha igen, akkor már nem 0% az esély, és ez nem nyugtat meg.
2013. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csak térdig mentem bele. Mondjuk nekem ezeknek a tavaknak a vize alapból hideg, amúgy se szoktam jobban belemenni. Azért szerintem jobb félni mint megijedni. Medencében fürödtem terhesen.
2013. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Mehetsz!


Inkább valamilyen természetes víz, mint bármelyik klórozott medence!


Nem lesz semmi baj. Én a velencei tóban fürödtem 8 hónapos terhesen! Semmi bajunk nem lett!


Nekem sok helyen ajánlották, hogy vízbe menetel előtt Canesten krém, és mikor kijössz a vízből törlővel megtörlőd magad és megint Canesten!


Én sokat pancsiztam terhesen!

2013. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!