Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában mikor kezd el...

Általában mikor kezd el vizesedni egy kismama? miktől függ?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó. Függhet alkattól, időjárástól (melegben jobban vizesedik), étkezéstől (túl sok só és fűszer).

38 hetes vagyok és egyáltalán nem vizesedem. Én ilyen alkat vagyok. Pedig sózom az ételt, bár nem nagyon csak normálisan. Viszont rengeteg folyadékot iszom.

2009. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkat kérdése! Barátnőm a 26. héten kezdte, egy másik két héttel a szülés előtt.

Én naponta tussolom a lábszáram hideg vízzel, hogy erősítsem az erek falát, reggel este... sok vízet iszok, napi 2.5-3 litert. És sétálok sokat... 32 hetesen még nincs, de lehet lesz... ki tudja...

2009. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a 3. trimeszterben. Melegben előbb. Az segít, ha ülsz, felteszed a lábad. A sok séta nem tesz neki jót, inkább keringésjavító tornát javasolnak. Én egyébként sosem vizesedtem, csak egyszer, amikor 2 km-t gyalogoltam a 39. hétben. Akkor viszont 3 napig nem akart lemenni.
2009. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már a 18. héten vizesedtem. A doki nem akarta elhinni, de megmutattam neki a duplájára dagadt bokámat. Tényleg más mindenkinél. Most, hogy már nincs olyan meleg, csak egy kicsit vizesedik. 23 hetes km
2009. szept. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mára vagyok kiírva. 1 hete vizesedek, de nem vészes...
2009. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! én 31 hetes vagyok, de nem vizesedek!hál istennek.

Mindenkinek jó babavárást kívánok!!!

2009. szept. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!