Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha wifi-vel netezek és a...

Ha wifi-vel netezek és a laptop a hasamon,6 hetes vagyok. Az árt a babának? Az interferencia miatt kérdem!

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát az ölben tartott laptop már a férfiaknál is meddőséget okozHAT, pláne egy állapotos kismamánál, ha a hasán tartja. Szerintem nem kéne ilyesmivel játszanod. Rakd szépen az asztalra. 9 hónapot kibírsz így is.

Egy szülésznő

2009. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem hasznosak azok a sugarak, ez biztos, bár tudományosan nem tudom alá támasztani neked.


Nem tart semmiből valami más helyet találni a laptopnak, hiszen később ráadásul úgyis leborul a hasdról. :)

2009. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Te pár nappal vagy előttem, hasonlókat kérdezel, mint én. Már ha Te is szoktál nap mint nap kérdésekjet feltenni ide. :)

Én is a hasamom tartom a gépet, tegnap már párnát is tettem alá. Köszi szülésznő a hozzászólást, vigyázni fogok én is, találok neki más helyet.

2009. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még egy jó tanács a telefont se tedd a hasadhoz közel,amíg terhes vagy,utána pedig minél távolabb a babától.Mi nem alszunk a telefonokkal egy szobában és a laptop is száműzve lett onnan ahol a kicsi pihen.
2009. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!