Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fejfájás lehet a toxémia...

A fejfájás lehet a toxémia jele? 36hkm.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres vér és vizelet vizsgálat mellett szinte kizárt, hogy toxémiád legyen amit még nem vettek észre. A fejfájás 1000 másik dolog tünete lehet, és olvasataim szerint előbb utal a fejfájásod agydaganatra mint toxémiára. Ne aggódj nem lesz semmi probléma. Ha pedig valóban van hajlamod toxémiára (cukorbetegség, magas vérnyomás) akkor hívd fel a kórházadat, hogy szükséges e bemenned.
2013. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem voltam fejfájós:/ Viszont tegnap este is és most is nagyon fáj.
2013. ápr. 15. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:

A fejfájás nem toxémia tünet.

A magas vérnyomás, fehérje a vizeletben és ezzel egyidejűleg meglévő lábdagadás, de maga a lábdagadás egymagában sem toxémia tünet, szóval az első kettő egyértelmű megléte jelent toxémiát, kiegészülve a harmadikkal.

Ha fáj a fejed, de az az állandó magas vérnyomástól fáj és ez be is igazolódik és mellé vizeletvizsgálaton is mutatkozik a fehérje, akkor van toxémia.

Fejfájás sok mástól is lehet, az nem toxémia. Sőt, ha nem vizesedsz és nincs fehérje a vizeletedben, de idegeskedtél vagy valami miatt felugrott a vérnyomásod, de ez néhai eset, nem állandó, attól is megfájdulhat a fejed, de még sincs toxémiád.

Ezt csak is orvosi vizsgálatokkal igazolható.

2013. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az idő okozza!


Nyugalom! Nem lesz semmi baj!

2013. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fehérje volt, már nincs a vizeletemben (épp ma nézte a vnő) lábdagadás az van. Vérnyomás is oké volt, a pulzus volt nagyon magas.
2013. ápr. 15. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
ne feledkezz meg a frontról sem.kismamák jobban érzik,hiszen van akinek a szülés is beindúl tőle.mikor én szűltem akkor dömping volt és mondta a szülésznő hogy a front miatt van.de ne értsd félre ezt most nem arra írtam hhogy szűlni fogsz,hanem arra hogy ettől is fájhat a fejed
2013. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak szülnék...
2013. ápr. 15. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Még 2 hétig azért maradjon bent, utána jöhet :D Amíg bent van addig tudod, hogy hol van, nem eszi meg a virágföldet és hangja sincs. Kitartás!!!
2013. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!