Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vizesedett a terhessege...

Aki vizesedett a terhessege alatt, hany kg-mal lett konnyebb kozvetlenul a szules utan?

Figyelt kérdés
Eddig 17 kg-ot szedtem fel, rengetegnek tunik, de szinte nem is latszik rajtam, csak a pocim nagy. Remelem a nagyresze viz. 34 hkm.
2013. ápr. 16. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Közvetlenül szülés után nem mértem, de szülés után 1 héttel 9-10 kg-val voltam könnyebb mint amennyivel szülni mentem. Összesen kb. ennyit is híztam (az utolsó 2 hétben jött fel nekem 4 kg ami valószínűleg mind víz volt), szóval ami feljött az mind le is ment.
2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi: közvetlenül a szülés utáni 2-3 napban én még fokozottan vizesedtem, a szülés alatt kapott infúziót is mind tartotta még a szervezetem, 4. napon indult meg kifelé a sok víz, addig olyan volt a lábam mint egy elefánté. Úgyhogy ne ijedj meg, hogy ha szülés utáni napon még vizes vagy, kell kis idő amíg beindulnak a dolgok.
2013. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Összesen 17-18kgt szedtem fel, és mire hazamentem a szülés után pont 10 kg-vel voltam kevesebb! Utána nem mozdult a súlyom, de 6 hónappal később 3 hét alatt lement 8,5 kg
2013. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 kg plusszal mentem szülni, nagyon vizes voltam. 1,5 héttel a szülés után 1 kg sem volt rajtam.
2013. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

177 cm vagyok, 78 kg val lettem terhes az első babámmal, 18 kg plusszal mentem szülni de annyira vizes voltam hogy a szám feldagadt a kezem, a lábam a duplája volt de szó szerint, térdig.

Szülés utáni 2. naptól napi 15 ször mentem pisilni kb.

Otthon (5 nap után) lemértem magam (ugyanazon a mérlegen ahol terhesen méretkeztem) és 75 kg voltam, nem hittem a szememnek...ebből 3400 gramm volt a fiam, tehát nem egy óriás.

2013. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon vizesedtem, 23 kilot hiztam. 3400 gramm volt a babam, szules utan 3 nappal, itthon alltam merlegre, -3 kg csak :( Pedig akkorra mar a viz is lement.
2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt olvasva kezdem azt hinni hogy még van remény, sokat hiztam , rengeteget és még kétésfél hónap van a szulésig, de remélem rajtam is a nagy része víz és le fog menni...
2013. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2013. ápr. 18. 08:26
 9/9 Nyücü ***** válasza:

Én 23 kg szedtem fel nem vizesedtem csak a lábam de az se olyan mértekbe.Enni varandossag alatt alig ettem pedig mert folyamatosan hánytam.Puci kenyer alma es csappvíz maradt meg bennem.

2 es fel honap utan 5 kg plusz van rajtam, ugy hogy nem koplalok es nem fogyozok mert szoptatok :)

2019. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!