Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Számított pé-m...

Szerintetek? Számított pé-m napján és előtte 3 nap együtt voltunk a párommal, kisbabát szeretnénk. Pé-m után 4 napig nagyon fájt az alhasam, mintha meg akarna jönni.

Figyelt kérdés
Néha mintha le akart volna szakadni. Normális volt ez? Korábban sosem volt ilyen pém.Azóta bőséges krémes folyás, fájás elmúlt.Nem várom 24-ére, még 1hét

2013. ápr. 17. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
PÉ után 4 napig érzett fájdalom nem jelent semmit ebből a szempontból. A beágyazódás később van. De persze ettől még lehetsz babás.
2013. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom,hogy a beágyazódás később van. csak megijedtem hátha valami más bajom van. reménykedünk,hogy sikerült:)
2013. ápr. 17. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem később volt a peteérésed. Nekem akkor szokott fájni a hasam, ha peteérésem van, és nem utána. Mivel nézted meg? Vagy csak számolás alapján?
2013. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ciklus.hu, hőmérőzés,nyák-ezeket néztem. De ez nem olyan kis fájdalom volt,mint amit írnak,hogy pé-kor érezhető kis rövid fájdalom. Ma estére már a mellem is ég....remélem...:)
2013. ápr. 17. 20:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2013. ápr. 18. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.


Nekem egész úgy szokott fájni, mint mikor megjön. Csak nem középen, hanem kicsit kétoldalt. :) Szorítok, hogy ne ez legyen, hanem beágyazódás! :D

2013. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!