Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm szerint 8 hetes,...

Menstruációm szerint 8 hetes, hüvelyi uh szerint 6 hetes terhes vagyok. Szabálytalan petezsák és szikhólyag látszik.1 hét múlva kontroll. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik terhességem. Nagyon szeretnénk ezt a babát, ezért aggódunk. Az első két gyerkőcnél minden "simán ment", most meg már az elején halálra rémülünk.

Utolsó mensim febr.15-én kezdődött, a ciklusaim elég hosszúak (30-35 naposak). KB 6 terhességi tesztet csináltam, mind pozitív.

A múlt héten volt egy kis vérzés: 4 napig tartott, és a mensinél enyhébb volt, görcsök nélkül. Ma volt az ún. "nulladik vizsgálat", ahol a doki 12mm-es szabálytalan petezsákot és szikhólyagot látott, embriót viszont nem.

Kaptam 1 hetet. Ha jövő héten sem lesz semmi, akkor ez missed ab, és műteni kell :-(

Minden vélemény érdekel.


2013. ápr. 17. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem egyedül a szabálytalan petezsák ami aggodalomra ad okot...abból legtöbbször missed v spontán ab. lesz ....


drukkolok!!!

2013. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kapsz mindenféle eredményt itt, de ettől még ez is, az is lehet jövőhéten. azért drukkolok!
2013. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A méret önmagában nem probléma, de a szabálytalan petezsák aggasztó. Bízom benne, hogy minden rendben lesz nálatok.
2013. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most reményt adok petezsák ügyben. :)

5+6 hetes voltam, amikor este véreztem egy kicsit. Azonnal futás az ügyeletre, ahol ultrahangot csináltak. A szikhólyag csak sejthető volt és a petezsák is szabálytalan. A doktornő nem mondta, hogy ez mit jelent, de megjegyezte, hogy ilyenkor már szép szabályos szokott lenni. Hazaérve rákerestem, hogy mit jelent pontosan a szabálytalan petezsák. A legtöbb helyen olvastam, hogy vetélést jelez és végigsírtam azt az egy hetet, ami a kontrollig volt. Közben persze tisztességesen használtam a hüvelykapszulát és feküdtem, amennyit csak tudtam. Nem hittem, hogy lesz haszna, mert olvastam a kapszula betegtájékoztatóján, hogy ha el is hal a terhesség, megakadályozza a vetélést. Teljesen biztos voltam benne, hogy én is csak ezért nem görcsölök, nem vérzek, közben meg már biztos nincs baba.

Egy hét múlva pedig egy éles szélű petezsák látszott, benne egy élő embrió és szívműködés. Kicsit pici, valószínűleg nem középidőben fogant, de ott volt és élt. Szóval én azt tanácsolom, hogy bízz a picidben vagy a csodában (ki miben hisz, mert én abban az egy hétben már mindenbe próbáltam kapaszkodni, ami reményt adhat.)

Remélem veled is úgy lesz, mint velem volt és legközelebb már te is látod dobogni a szívét :)

2013. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálok pozitívan gondolkodni...

Akármi lesz is a vége, meg fogom írni.

2013. ápr. 18. 11:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Missed ab :-(
2013. ápr. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!