Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mikor kezdtetek...

Kismamik ti mikor kezdtetek el vizesedni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Első babám várom, én kb 35-36 hetesen kezdtem de nem vészes.Most vagyok 38 hetes.
2013. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 28 hetes, az elejétől kezdve vizesedek. Az utóbbi pár napban már annyira, hogy szinte "nincs" is bokám, a kézfejem is teljesen fel van vizesedve. Igazából a legegyszerűbb ha azt mondom vizes hordó vagyok...:( :)
2013. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még a terhességemnek az elején járok, de ma észre vettem, hogy dagad,vizesedik a lábam. Akkor ez már a babuci miatt van?:)
2013. ápr. 17. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 30.héttől kezdtem de nagyon. Se cipő nem jött fel, se gyűrű. Nem tudtam fogni a kezemmel akkorák voltak az ujjaim h érzés se volt már benne. A fejem totál betorzult, az orrom akkora lett mint egy jól megtermett krumpli :D Mikor megszültem és belenéztem a tükörbe nem hittem a szememnek le is ment 15 kg mindjárt. :)
2013. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-22.hét körül kezdődött a vizesedés. A terhességem végére egyre jobban. Nagyon utáltam, hogy cipőket nem tudok felvenni, + feszült a lábam a víztől, vastag volt...stb. Rossz ez, tudom, de sajnos vele jár. Szülés után 4. nap már nem is volt! :)
2013. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6. héttől! Igaz nekem minden orvos azt mondta, hogy tuti nem a babától van még... hát de pedig tuti hogy attól volt :D

Az elején egyszer kétszer bedagadt... néha néha, aztán egy ideig nem jött elő, utána úgy 15. héttől folyamatosan dagad a lábam... sajnos nem tudok vele mit csinálni, vannak jobb és rosszabb napok is..

Ami nekem bevált: alkoholmentes sör, csak ezt használom vízhajtónak, illetve tőzegáfonya teát.

Ezen kívül minden este egy óriási párnán (kanapé egy darabján :D) van a lábam és úgy alszok..

A sómentes diétát szokták javasolni még, de én őszinte leszek utálok sótlanul enni.. inkább kevesebbel eszek, de nem sótlanul..


Sajnos van aki hajlamos erre és nem is tudnak vele mit csinálni...

Arra viszont vigyázz, hogy ha esetleg azt veszed észre, hogy magas vérnyomás társul a sűrű vizesedéshez azt említsd meg a dokinak! Vagy csak az egyik oldalon dagad a lábad, vagy belilul vagy pirosodik akkor azonnal menj orvoshoz!!!


24 hkm

2013. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!