Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hét elején és közepén (4...

8. hét elején és közepén (4 nap eltéréssel) barnás folyástól mennyire kell megijedni? Azonnal ügyelet?

Figyelt kérdés
Vasárnap volt néhány halványbarnásra színeződött "folyás-darabka" a WC-papíron, ma ugyanez. Mindig csak egy "adag" aztán elmúlt. Mit tegyek?

2013. ápr. 18. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet egy kis hormon gond, hívd fel a nődokidat!
2013. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 12 hetes kismama, de nekem is pont a 8. héten volt barnás folyásom. Többször is!!! Nagyon kevés, tényleg csak akkor látszott a wc papíron, ha alaposan megnéztem, de volt. Én majdnem frászt kaptam! :) Pont aznap rendelt a dokim, felkerestem. Pár óra telt el, de ő akkor már semmit sem látott. Azt mondta, nyoma sincs barnás folyásnak, valószínűleg csak egy kis hormonprobléma volt, semmi több.
2013. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt,ugyanebben az időben.Hematómám van.Én azt tudom mondani,hogy a legjobb lenne,ha orvos látna,mert rengeteg oka lehet a barnázásnak.Lehet,hogy egy ártatlan hormonprobléma,de lehet vetélés előjele is!!!
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnapra már amúgy is van időpontom, csak az lett volna a kérdésem, hogy rohanjak-e ügyeletre, vagy holnapig talán nem lesz gond?
2013. ápr. 18. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is ez volt a 6. héten! nem foglalkoztak velem,mert nem görcsöltem! 2,5 hétig egyre erősödött,és ment át pirosasba! de az első pár nap csak 1-1 csepp! 7 orvosnál voltam,a válaszok: ha görcsöl jöjjön vissza! A várzés nem feltétlenül jelent rosszat! Inkább most,mint később,nem? Jó helyen van méhen belül,nem kell foglalkozni a vérzéssel... hát ezek után nem is csodálkozom,hogy egyre jobban stresszeltem,hogy mi fog történni a babával! a 9. hétben jöttek rá uh-on,hogy már csak valami maradvány van ott! Addig heti 1 mm-t csökkent a mérete,de ez sem tűnt fel senkinek! :( Hiába mondtam,jött a válasz,hogy nem vagyok 6 hetes,csak 5! Nem vagyok 7 hetes,csak 5! nem vagyok 8 hetes,csak 5! ne magyarázzam meg,ő az orvos! Nem akkor fogant,amikor én gondolom.... szóval szívből kívánom,hogy ilyen orvosaid ne legyenek,és minden rendben legyen!
2013. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes es persze nagyon szomoru amit Kisvuk ir, mert minden ugyeleten azonnal irjak az utrogestant ha korai terhes vagy es verzel. Nekem a masodik babanal volt 5-6 het korul, hogy minimalis barna paca volt a papiron, bementunk az ugyeletre, doki megvizsgalt, mondta hogy meg nincs szivhang igy biztos nem tobb mint 5 het, verzes hematoma vagy barmi ami arra utalna hogy gond van, nem lat dd azert ennek ellenere felirt utrot es a 12. Hetig szedette velem a doki. Szepen idore szuletett meg a lanyom.
2013. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltam dokinál semmi gondot nem állapított meg, nem is volt már folyás, méhszáj zárt, hematóma nincs... egy pár csepp barna meg bármitől lehet, babó pedig pont olyan, amilyennek lennie kell. Remélem, így is marad. :-)
2013. ápr. 19. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:

ne gondolj rossza! Én 9 hetes vagyok nekem is volt ilyen az uh-on nekem is azt mondták semmi baja a picinek olyan amilyennek lenni kell viszont azt mondták sokat kell pihenni! Pihenj amennyit csak bírsz és egyél sok gyümit! :D

Boldog babavárást

9hkm :)

2013. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!