Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség? Kérlek...

Lehet terhesség? Kérlek hozzáértő válaszoljon!

Figyelt kérdés
Sajnos párommal gumival védekezünk, nem vettük észre és ma kiszakadt (19.-én). Elméletileg 25-31.-én e hónapban kellene neki megjönnie neki. Szerintetek teherbe eshet? Mit tegyünk?
2013. ápr. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha volt ejakuláció akkor benne van a pakliban!
2013. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de menjen gyorsan és írasson esemény utáni tabit! Akkor nem lesz gond!
2013. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kevés az esélye, de nem lehetetlen! Olyan nincs, hogy 100%-os védelem. Ja, de! Ha nincs szexuális élet:)

Viccet félretéve, ha izgulsz az esemény utáni tabi segít! De siess vele, mert a hatása napról napra csökken'


17hkm

2013. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szabálytalan a ciklusa, hogy egy hetes eltéréssel szokott megjönni, akkor az ovuláció helye is bizonytalanabb, mint egy szabályos ciklus esetén.

Van rá esély, százalékban nem kifejezhető hogy mennyi, de van.

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy már megvolt az ovuja,de sajnos erre nem lehet alapozni,mert orgazmus is kiválthat spontán p.érést!!Sajnos benne van a pakliban,hogy teherbe esik..menjetek el az orvoshoz MÉG MA és írassatok esemény utáni tablettát,és azonnal vegye be!!Ja és vigyetek pénzt,olyan 5-7 ezer ft körül van ha jól tudom!!


37+3 hkm

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, injekciót kapott. Az már ebben az esetben 100%-os hatású lehet?
2013. ápr. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!