Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a megterhelő érzés változni...

Ez a megterhelő érzés változni fog? Mennyi az elfogadható pulzusszám?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok,egy pogácsát nem tudok állva összegyúrni olyan rossz,úgy érzem szédülök ha valamit állva kell csinálnom,most már van kis pocakom,mi lesz velem ha nagyobb lesz nem tudom...első babaváráskor nem volt ilyen,porszívózni sem tudok egyben sokat kellett pihennem közben.Nyugalmi állapotban 90 a pulzusszámom

2013. ápr. 20. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomásoddal van baj, ami nem játék. Mindenképp menj vele orvoshoz.
2013. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vérnyomás normális:117/67
2013. ápr. 20. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez nálam is így volt egész második trimeszterben végig,nem tudtam pl megfőzni úgy,hogy ne kellett volna leülnöm,mert egyszer csak elsápadtam,és már ment is ki a lábamból az erő,felgyorsult a szívverésem,és nagyon erős volt a pulzusom..és ez számtalanszor eljátszódott velem főzésné,takarításnál,porszívózásnál,sétánál,boltban,stb..volt olyan,hogy lementünk a párommal a boltba,és ott is lesápadtam,és majd össze estem..alig bírtam állni..alig vártam,hogy érjünk haza..lépcsőzéskor is előfordult,a párom rohant előre nyitni nekem az ajtót,én pedig csörtettem befelé a lakásba és már ültem is lefelé,még a cipőmet meg a kabátomat sem volt erőm levenni,és már a párom hozta is a pohár vizet meg nyitotta az ablakot.

Nem tudom konkrétan,hogy ezek miért voltak,egyszer a védőnőnek mondtam,hogy néha magas a pulzusom,és azt mondta,ez normális,mert a szívnek többet kell dolgoznia,mivel 50%-al több vérük van a kismamáknak mint a nem terheseknek.Hála Istennek már kb 2 hónapja elmúltak ezek a tünetek,és jól vagyok.


37+4 hkm

2013. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem magas a pulzusom és alacsony a vérnyomásom. Az orvos azt mondta, h amíg 120 fölé nem megy a pulzus, addig nincs gond, csak az felett kell kezelést alkalmazni. Elméletileg szülés után visszaáll minden a régibe, majd meglátjuk.
2013. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!