Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE I. vagy II. -n szülés-nőg...

SOTE I. vagy II. -n szülés-nőgyógyászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Még csak 9. hetes vagyok, egyszer voltam dokinál magánrendelésen, aki egy tündér, de sajnos olyan kórháznál van, ahol nincs csecsemő-intenzív, amire esetleg szükség lehet, és úgy érem megnyugtatna. Emiatt váltani szeretnék egy olyan dokihoz, aki türelmes, alapos és nem cseszeget a túlsúlyom miatt (ami alapból van). Köszönöm előre is!

2013. ápr. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
dr. Csatlós Éva!
2013. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SOTE I. DR CSABA ÁKOS

4 gyerköcöt szültem nála, soha nem szólt a plusz kilók miatt. Ráadásul nagyon profi.

2013. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sote II. Dr. Börzsönyi Balàzs!
2013. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SOTE I. Dr. Csatlós Éva Dr. Abdul K. Marzia Én utóbbinál szültem,végül császárral,de nagyon meg voltam vele elégedve. nagyon kedves nő
2013. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr Ádám Zsolt a szülészet vezetője, nagyon jó, 2 gyereket szultem nála es volt egy műtéten is előtte... Csak ajánlani tudom
2014. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr Kisfalvi István!
2014. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!